Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Draco Malfoy hogy...

Szerintetek Draco Malfoy hogy tekintett az apjára a háború után?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 01:52
 1/6 anonim válasza:
81%
Szia. Szerintem Draco ugyanúgy felnéz az apjára, elvégre mégiscsak az apja. Ha valakiben csalódott akkor az inkább Voldemort.
2018. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Én úgy láttam a roxforti találkozásnál, hogy Draco nem szívesen csatlakozott a halálfalókhoz, vagyis már nem érthetett egyet azokkal az eszmékkel, vagy a 'kivitelezéssel'.

Luciusról azt olvastam, hogy a háború után létrehozott egy időváltót, amivel éveket ugorhatott volna, de végül sosem használta. Ez alapján Draco úgy vélte, ő továbbra sem bánta meg, amik történtek.

Ha ezt veszem alapul, biztos megadta a kellő tiszteletet az apjának, de már nem tekintett rá istenként, mint azelőtt.

2018. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a korábbi istenítésnek vége volt. Amúgy is a kamaszkor velejárója, hogy többé nem látja tévedhetetlennek az ember a szüleit, de Draco ráadásul szemtanúja is volt annak, hogy az apja bizony sebezhető, legkésőbb a 7. rész első fejezetében, amikor Voldi nemes egyszerűséggel elveszi a pálcát Lucius-tól, ráadásul még Draco-nak is beszól, aki hiába vár segítséget az apjától. Ugyanakkor Lucius szerette Draco-t, és ez is egyértelmű lehetett a számára. Úgy gondolom, szeretettel, de már nem feltétlen csodálattal tekintett rá végül.
2018. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Lucius-nak az egész hetedik rész nagy szívás volt, 1 év börtön után kiszabadították, de arra tér haza, hogy a full pszichopata főnöke, a totélisan idegbeteg sógornője, a főnök óriáskígyója és egy alamuszi kém (Féregfark) beköltözött a házába, a pincéjében börtönt nyitnak, az asztalánál embereket gyilkolásznak (és etetnek meg az óráskígyóval) kapja napi szinten az osztást, meg még néha egy-egy átkot is. Szerintem az ő szemlélete is formálódott némileg. Egy dolog nagyhangon fikázni egy társadalmi csoportot, más dolog végignézni, ahogy ténylegesen bántalmazzák meg gyilkolják őket, méghozzá a te házadban. Bár Lucius az első Voldi-éra alatt is ott volt, és abban a 11 évben sem a harmatos lelkivilágáról volt ismert a főnöke, Harry-éket is habozás nélkül adta volna át, nem úgy, mint Draco, szóval meglehetett benne is az igazi kegyetlenség.
2018. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem továbbra is hisz a belé nevelt eszmékbe, így az apja céljaiban is. Viszont éles eszű karatker, így leszűrte a tanulságot, hogy a Voldemort féle nyílt kiállással nem lehet sikert elérni.

- az apját vagy bátor embernek tartja, aki legalább megpróbálta (hiszen nem tudhatta előre, hogy a nagyúr el fog bukni, és nem sikerül)

- vagy felfedez olyan előjeleket a történetben, ami alapján arra jut, hogy az apjának tudnia kellett volna, hogy ezek a módszerek nem célravezetőek, azaz háttérben kellett volna maradnia

2018. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél sokkal érdekesebb kérdés, hogy Bellatrixre hogyan tekint a háborút követő években?
2018. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!