Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tavkapcsolat és szigorú szülők?

Tavkapcsolat és szigorú szülők?

Figyelt kérdés
7 hónapja ismerkedtem egy férfivel. Külföldön élő félig magyar. Eléggé jól tud magyarul. Múlt héten találkoztunk. Beütött nagyon a szerelem. Végre találkozhattunk, lathattuk egymást előben nem csak Skype - on. Nagyon szerelmesek vagyunk s imádjuk egymást. Közös barátaink szerint is nagyon össze illünk. Mi is úgy érezzük megtaláltuk a másikban azt amire szükségünk van, hogy mi egymásnak lettünk rendelve. Utánna vissza utazott külföldre. Nem gondoltam h a távolságot ennyire nehéz elviselni. H nem látom előben, nem foghatom a kezét, nem érzem az illatát, nem karol át. Van míg pár hónap míg újra találkozunk. Az egyik probléma h én míg gimibe járok.5 osztályosba s van míg 2 évem. Utánna tudok külföldön is tanulni, vagy Pesten. Mindegy lesz hol mert neki Pest is közel van. Én vidéken élek míg szüleimmel. Ők nem tudnak a több mint fél éve tartó kapcsolatomrol. Ha bármi fiurol volt szó mindig csak a problema ment. Nem akarják míg h legyen valakim. Ez zavarja a párom nagyon h a szüleim nem tudnak róla. Egy hónap múlva töltöm a 18 at. Azt beszéltük h akkor elmondom a szüleimnek. Nem várom. Nem tudom h mondjam el s legfőképp nem akarom h eltiltsanak tőle. Mit tudom én elvegyek a telefonom h ne tudjak vele beszélni stb. De ha 18 leszek megváltoznak elvileg a dolgok nem? Felnőtt nő leszek, habár nem önálló egzisztenciával rendelkező. H birjam míg ki ezt a 2 évet míg le érettségizem. Párom jönne többször ide hozzám de szüleim miatt nem lehet. Mit csináljak? S h birjam a tavkapcsolatot? Annyira nehéz de ha egyszer tudom h ő az igazi? Bár elrepülne gyorsan az idő vagy nem lennének ilyen szigorúak a szüleim. Úgy érzem depresszios leszek mint régen mikor súlyos beteg voltam. Van egy helyet egy probléma most amit nem tudok megoldani. Annyira hiányzik a szerelmem nem tudok mit kezdeni magammal. S senki nem tud vigasztalni mert szüleimnek nem mondhatom el mi a helyet. Barátaim meg elfoglaltak s nem akarom őket amúgy se ezzel terhelni. Közeledik a szülinapom tényleg. Félek. Mi lesz a jövőben ha tényleg elmondom anyáéknak h van egy férfi ( 22 éves egyetemista) akiért dobog a szívem, aki a mindenem akivel le akarom élni az életem. S ha ez megoldodna amit kétlek akkor talán minden jobb lenne mert többször tudnánk találkozni. A szilvesztert is együtt akarjuk tölteni Pesten. H h lesz s egyáltalán elengednek e nem tudom. Fhu borzasztó lehet magam hallgatni sajnálom h ennyi sokat írtam s panaszkodom de ha valakit megérint a történetem s van ötlete s tapasztalata távkapcsolat és szigorú szülők terén kérem írjon. Nagyon nagyon hálás lennék. Szükségem van valaki segítségére! El vagyok keseredve mélyen.

2018. júl. 26. 23:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnallak. Rossz lehet nektek! Igazabol az lenne a legjobb ha elmondanad..mondjuk ha elveszik a telod az nem lesz jo! Es ha nem mondanad el h jartok?? Csak mondanad h van egy fiu aki tetszik es beszelgettek stb stb es szepen lassan hatha kialakul.
2018. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom a helyzetedet.

Szerintem jobb minnel hamarabb elmondani, nehogy pont a titkolodzas legyen a baj. Kezd a kevesbe szigorubb szulovel (ez altalaban az anya). Kerd meg, hogy ez egyenlore maradjon kettotok kozott es avasd be, lehet jol fog neki esni, hogy bizol benne. Igerd meg neki, hogy nem fog a szerelem a tanulas rovasara menni, hiszen maga a fiu is osztonozhet, mint egyetemista, hogy te is egyetemre jarj. Aztan ha az egyik szulod megvan, akkor kerj tole segitseget a masiknak a beavatasahoz, es intezd el, hogy minnel hamarabb talalkozzanak a fiuval.

Nalunk igaz, hogy nem volt tavkapcsolat (szomszedok voltunk), de apummal nem tudtam az ilyen dolgokrol beszelni es szigoruan fogott, nem akarta, hogy kapcsolatom legyen suli elott. De anyut beavattam, ami jol esett neki. O talalta apanak, igy mar csak a reszleteket kellett elmeselnem neki. Nalunk a tanulas volt a legfobb elvaras (o mar dolgozott). Aztan amennyire nehezen ment az elejen, mostanra mar apukam nagyon varja, hogy oltarhoz kiserjen augusztusban :)

Szoval sok sikert. Ha fair es oszinte vagy veluk szemben, akkor ok is azok lesznek es meg fognak erteni

2018. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, a saját pénzedből, bármit!
2018. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a felhasználó neved nagyon nem illik a képbe.
2018. júl. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a rengeteg helyesírási hiba sem illik a képbe.
2018. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Kipróbálom, amit mondtatok. Annyira hálás vagyok a takácsokért.

Aki szóvá tette attól elnézést kérek a helyesírási hibákért, de a mondandóm központjába nem a helyes írás volt a meghatározó. Ha nem tudsz hozzá szólni valamihez akkor miért kell rosszindulatúan csak úgy spontán belekötni a másikba. Ezt sosem érettem a gyakori kérdéseken. Az ember hibázik, mit számít egy két helyesírási hiba. A felhasználó nevem pedig lehet nem illik a képbe, de nyilván inkognitóban kell megjelennie s próbáltam valami olyasmit ami mosolyt csalhat mások arcára.

Köszönöm a válaszokat míg egyszer! Ti vagyok a legjobbak! 😊

2018. júl. 28. 00:41
 7/9 A kérdező kommentje:
*takácsokért (szöveg javító)
2018. júl. 28. 00:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem tanácsokért
2018. júl. 28. 00:43
 9/9 anonim válasza:
Ha szeretnel errol beszelni meg, irj nyugodtan, en is 17 eves lany vagyok, en is nyelvis vagyok es nekem is 2 evem van a sulibol😂😂 en 3,5 hete ismertem meg egy fiut innen 1100km-re,igy teljesen megertem a problemadat
2018. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!