Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan hogy lehet...

Most komolyan hogy lehet valaki ilyen? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Telekocsira raktam fel egy dobozt, kölcsönbe. Úgy volt, hogy akkor fizeti ki a szállítást, amikor a kocsi megérkezik hozzá. Ehhez képest, felraktam a táskát, írtam az illetőnek, hogy 6 körül hívja a telekocsist, hogy kb.mikor ér oda. Ehhez képest nem hívta, nem vette fel a telefont, nem volt ott, nem vette át a csomagot. Telekocsis sík idegen (meg tudom érteni) közölte, hogy ő nem vár tovább, hazamegy, hazavitte a táskát, majd beszéljünk róla. Egy napp később írt a csaj, hogy bocs, de valami rokona meghalt, vigyázni kellett a kislányára, nem tudott kimenni a kocsi elé. Írtam neki, hogy ok, legalább nekem vagy a telekocsisnak írhatott volna, hogy ne várjon rá. Írta, hogy jó, majd beszél vele, és akkor majd elmegy hozzá és átveszi. Ma hívott a telekocsis, hogy mi legyen, mikor találkozzunk stb. Mert hogy a csaj nem hívta. A csaj megint nem ír vissza reggel óta. Eléggé felcsesz, hogy én menjek el a rohadt dobozért 120 kilométerre (kidobni sajnálnám), hogy elhozzam a város másik végéből, fizessen ki ahelyett a barom helyett a telekocsit, csesszek el legalább 4 órát a napomból.
2018. júl. 27. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én meg szívatnám a csajt. Nem vinném el neki, ha kell neki akkor majd menjen ért ő ezek után. Legalább annyi gerinc lenne benne, hogy telefonál egyet...
2018. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!