Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora hazugság az, hogy egy...

Mekkora hazugság az, hogy egy ismerősömnek nem mondom el, hogy főiskolára megyek?

Figyelt kérdés

Felvettek főiskolára. Az egyik volt osztálytársamról volna szó, hogy neki nem mondom el. Jóba vagyunk, de nem szeretnék többet vele találkozni se.

Említettem neki még suliban, hogy fogok tovább menni, de azóta nem beszéltem vele. Ha megkérdezi, akkor nyugodtan mondhatom azt, hogy nem vettek fel?

Ha pedig rájön, akkor ha azt mondom neki, hogy vicc volt, akkor nincs harag.


2018. júl. 27. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elhiszi, utána magyarázkodnod kéne, hogy hova mész dolgozni, a "virtuális" munkáról hazugságokat tudósítani, meg miegymás. Pótfelvételin eljátszani, hogy történik valami, és a többi. Magadnak csinálnál vele macerát.
2018. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltek akkor nincs téma.

Ha kérdezi, igen, felvettek.


Ezt miért kéne titkolni? Gáz? Nem értem

2018. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Havonta egyszer szoktunk beszélni. Viszont nem szeretnék neki, magamról több információt adni.

Az iskola pedig nem gáz.

2018. júl. 28. 01:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az egyetem nem olyan dolog amit nem lehetne elmondani. Nem olyan személyes
2018. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!