Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy ilyen...

Ti összejönnétek egy ilyen külsővel/ személyiséggel rendelkező emberrel?

Figyelt kérdés

Külsőre 155 centi, több felesleg van mint kéne, nagy, barna szemek, hosszú szempilla, telt ajkak, szinte tökéletes, gyönyörű arc, szép nyak, hosszú, fenékig érő barna haj, 95F mellek, izmos karok, lábak, fenék, gyönyörű mosoly.

Belsőre pedig melegszívű, nagylelkű, segítőkész, néha hisztis is tud lenni vagy bebunkózik, nagyon pozitív személyiségű, érdeklődő, barátságos, szeret nevetni, imádja a barátait, az állatokat. Okos, intelligens, tisztelettudó, nagyon vicces, szereti megnevettetni az embereket. Picit sértődékeny, nagyon megértő és odaadó.

Szóval a kérdésem, hogyha igen, miért és hogyna nem miért? :)


2018. aug. 1. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez te vagy?
2018. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy magabiztos és nagyon szereti magát, odafigyel önmagára.
2018. aug. 1. 08:39
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Túsúlyos vagy? mert hogy a 95-ös körméret erős túlsulyt jelez.
2018. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Képpel sokkal könnyebb lenne eldönteni, képzeletem akaratlanul is szépít a helyzeten.


A külsőre nem tudok mit mondani, ezt így összességében kell látni. A szép arc, hosszú haj s a gyönyörű mosoly nálam előny. Az hogy alacsony s súlyfeleslege van, az picit hátrány nálam, de nem kizáró ok.


Belsővel kapcsolatban ami számomra pozitívum: segítőkész, pozitív személyiség, barátságos, szereti az állatokat, okos, intelligens, tisztelettudó és megértő. Ezek nagyon jó tulajdonságok. A negatívak nem a legjobbak, de senki nem tökéletes, ha nem annyira gyakoriak a hisztik meg hasonlók akkor biztasan együtt lehet velük élni, legalábbis én eléggé türelmes vagyok az emberekkel, nem hiszem, hogy nagy gondok lennének.


Összességében igen, bár ez sokmindentől függ, mennyire jövünk ki jól, párkapcsolat terén hasonlóak-e az elképzeléseink stb. De a leírtakból nem utasítanám vissza.

2018. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Mivel meglehetősen pozitív dolgokat írtál túlnyomó részben, így egy vonzó lányra asszociálok kívül-belül. Mit takar magában, hogy picit sértődékeny? Milyen gyakran haragszol meg az emberekre, mennyire komoly indokok miatt?

Önmagában nagyon szimpatikusnak tűnsz ezek alapján eddig. :)

Hány éves vagy?

2018. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem senkivel sem jönnék össze azok közül, akik gyakorin várják a visszaigazolásokat magukról.


Nem a gyakoris válaszok fogják eldönteni, hogy összejön-e veled valaki.

2018. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kétlem/194cm/74kg/F
2018. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Külsőre úgy tűnik, pont az esetem. Bár a gyönyörű arc és mosoly mindenkinek mást jelent, arról egy fotó többet mondana. Életkor=?


Belsőre nagyon általános tulajdonságokat írtál. Ennyi alapján nem lehet eldönteni, hogy tudnánk-e kezdeni egymással valamit. Hobbi, érdeklődési kör, célok, közös időtöltés... ezekről is jó lenne tudni valamit.


Amúgy miért tetted fel a kérdést, párkeresés vagy önigazolás céljából? Ha az előbbi, akkor beszélgessünk és találkozzunk, aztán majd megmondom, hogy összejönnék-e veled. Ha az utóbbi, akkor feleslegesen kérdezed, mert úgyis csak annak az egy embernek a véleménye számít, akivel össze akarsz jönni.

2018. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem :)
2018. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálam szóba se jöhet hisztis vagy sértődékeny ember, akármennyi jó tulajdonsága van mellé.
2018. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!