Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek önmagam lenni. Ez...

Nem merek önmagam lenni. Ez miért van?

Figyelt kérdés

úgy érzem ahogy kinézek, és öltözök az egy elbujás

nem merek menő lenni ami belül vagyok



2018. márc. 11. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félsz hogy elítélnek
2018. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tartasz a kritikáktól, a külvilágtól.
2018. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy éreznéd magad jól? Mikor lennél önmagad? Írd le kiváncsi vagyok. Mostanában, azutóbbi 10 évben, azt vettem észre, a fiatalokat beletaszitják külömböző trendekbe, amikbe ugy érzik muszály bele illeszkedniük különben kinézik őket.
2018. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én Goth vagyok és fel vállalom és festem magam meg ilyenek és nem nagyon fogadtak el de még itt vagyok mások véleménye nem hat rám és nem is fog légy önmagad
2018. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsò,. Mikor én voltam tizenéves én valami furcsa elegye voltam, egy metàl rajongó punknak :) olyan szakadt ruhákba màszkàltunk, acélbetétes bakancsokba taréjjal, hogy az emberek elkerültek minket. Használjátok ki hogy fiatalok vagytok, legyetek goth ok vagy punkok, lényegtelen, csak elvezzetek a fiatal kört. Csapassàtok ami a csövön kitér, hameg a körülotteted lévő
2018. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsò,. Mikor én voltam tizenéves én valami furcsa elegye voltam, egy metàl rajongó punknak :) olyan szakadt ruhákba màszkàltunk, acélbetétes bakancsokba taréjjal, hogy az emberek elkerültek minket. Használjátok ki hogy fiatalok vagytok, legyetek goth ok vagy punkok, lényegtelen, csak elvezzetek a fiatal kört. Csapassàtok ami a csövön kifér, hameg a körülötted lévő embereknek nem teccik, akkor mutass be nekik, keress új pajtikat.
2018. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek ilyenek,hogy beszólogatnak. Nem kell rájuk figyelni, nem kell őket komolyan venni.
2018. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!