Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegtetelnek jo e az, hogy...

Elegtetelnek jo e az, hogy azoknak, akik azelott leneztek, most "elerhetetlen" vagyok?

Figyelt kérdés
Regi munkatarsak, osztalytarsak.. megnehezitettek a gyerekkorom, fiatalkorom, depressziossa valtam es zarkozotta, ami miatt meg rosszabb lett a helyzet. Leneztek, mert szegenyebb voltam, nem volt kozos tema nagyon, mert soha nem jartam sehova, de ez meg a kisebb baj. Zaklattak nem jo emberek, de olyan is volt, aki irigy volt, mert minden hatranyom melle kiemelkedo tehetseget is kaptam az elettol..ami most kibontakozik. Nem vagyok egy bosszuallo, szeretem a beket, de minden egyes nagyobb shopping es minden utazasom utan ugy erzem elegtetelt vettem a bantasokert, a munkam meg van becsulve es fizetve, megengedhetem magamnak amit ezelott soha, jo emberekkel vagyok korulveve.. Nem akarok senkit sem bantani szandekosan, de akaratlanul is valamifele furcsan jo erzes tolt el ha valakivel osszefutok ezek az emberek kozul, aki lathatja, es hallhatja, hogy mar nem vaggyok az a kis nulla, aminek tartott engem.
2018. aug. 2. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen okésak az érzéseid. Csak így tovább fel a fejjel és halmozd a sikereket az életben. Fordult a kocka! Lúzerek lettek a szájhősök.
2018. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Jogosan érzel így. Nem kell mások alá dörgölni, amid van, csak élvezd ki, hogy már megteheted ezeket, ne érezz bűntudatot, ez neked járt.
2018. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Élvezd ki a dolgot. Most gondold el azoknak az embereknek a helyzetét, akiket ugyanennyit szivattak, + még nem is vitték semmire.
2018. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked masszívan van elfolytott harag, indulat, gyűlölet, megnembocsájtás, ami sajnos már kezelést igényel, mert elég egy nagyobb sokk és felszínre fog tőrni, és önpusztítás lesz a vége.
2018. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont jó elégtételnek. Én szándékosan ignorálom őket és fogom is. Helyesen cselekedtél és gratulálok Neked! :)

Így kell a szemeteket félreállítani az útból. Respect.

2018. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!