Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért keresnek sokan levelezőp...

Miért keresnek sokan levelezőpartnert itt ha nincs semmi témájuk?

Figyelt kérdés

Hogy vagy jól ma szép az idő mit csinálsz áh semmit filmezek *vége*


ez megy..


2018. aug. 2. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Általában akkor van ez, ha a két fél nem illik egymáshoz, úgymond nincsenek egy hullámhosszon. Nem a kereséssel van baj, csak nem a megfelelő két személy akadt egymásra.


Ilyenkor elköszönsz, és mész tovább a következő emberre, akivel esetleg megragadjátok egymás fantáziáját. És akkor bizony jönnek a témák, meg a kommunikáció "maguktól".

2018. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert az emberek nem levelezni akarnak, hanem valakit aki szorakoztatja oket.
2018. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült pont ezen az oldalon egy olyan levelezőtársat találnom, akivel még a semmiről is tudunk órákon keresztül beszélni. :D Valahogy tényleg nagyon megtaláltuk az összhangot, de ehhez óriási szerencse kellet.
2018. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert dugni akarnak.
2018. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lábfétissel kapcsolatban nem lehet nővel beszélgetni, mert nincs ilyen érdeklődő. Amúgy meg mindenki éli az életét, de hogyha pl.: valaki valamilyen problematikára vonatkozóan tanácsot, javaslatot szeretne adni, akkor meg megy a kenés. Ezért tartunk ott, hogy:

"- Szép az idő.

- Ja." Vége.

2018. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg ismertem itt egy lányt, én próbálok vele beszélni az elején jó is volt minden, aztán láttuk egymást képen, aránylag még akkor is jó volt minden aztán, írtam neki délelőtt és nem nagyon válaszolt csak este, pedig fent volt délelőtt is sokáig, viszont azt tudtam hogy beteg ezért mondta is hogy rá ér, de még is csak este írt, most meg ha kedve tartja meg nézi és válaszol, de most 2 napja nem válaszolt, lehet hogy unalmas vagyok? én próbálkozom de ha nem válaszol hagyom is az egészet adok neki még 1 hetet.

Meg akarok ismerni simán csak barát akarok lenni, állítólag ő is de nem nagyon látom ennek jelét.

Ugyan itt meg ismerkedtem egy fiút is volt is témánk stb.. mindig én írtam neki, én kérdezem legtöbbször ezért most azt várom hogy mikor ír ő nekem? aztán ha 1 hét múlva sem ír semmit akkor hagyom őt is, ő akart velem beszélni a facebookon, most meg már nem??


21F

2018. aug. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"pedig fent volt délelőtt is sokáig" ezt honnan tudod a gyik kijelzi hogy online e?
2018. aug. 3. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem facebookon már ismerős
2018. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!