Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nudistákró...

Mi a véleményetek a nudistákról? Mint életforma mennyire elfogadható hogy mindenki pucéran van a strandon és othon is?

Figyelt kérdés
nudizmus,nudista,életforma

2018. aug. 4. 13:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Ha csak olyan helyen vannak pucéran, ahol csak olyanok látják, akikről eleve tudják, hogy nem zavarja őket, és ha gyerekeket nem vonnak be a dologba - hát akkor se higiénikus szerintem...
2018. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Számomra nem elfogadható.
2018. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 he84 ***** válasza:
72%
Ha nem zavarnak vele másokat, akkor teljesen mindegy. Na meg egy nudidta strandon senkit nem zavar, hisz oda csakis olyanok járnak szintén, akik nudisták és elfogadják. Miért ne lenne higiénikus? Ez egy butaság, nem ettől függ a tisztaság, egy nudista ember is fürdik! Na meg az emberek is alapból pucérok, nincs ebben semmi rossz. Ennyi erővel csakis fürdőruhában lehetne otthon is fürdeni, zuhanyozni,...
2018. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Otthon mindenki úgy van, ahogy akar. Ebben a melegben rajtam sincs sok minden. Viszont nudista strandra soha nem mennék, mert nem akarom mutogatni magam, másokra se vagyok kíváncsi.
2018. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Tőlem azt csinálnak, amit akarnak.

Bár nem értem a motivációt, de na.

2018. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%

"Miért ne lenne higiénikus? ... az emberek is alapból pucérok, nincs ebben semmi rossz."


Mégis ráadnak még egy pici gyerekre is legalább egy bugyit, hogy ne üljön bele mindenbe... Jó, ők meg visznek magukkal egy törülközőt, arra ülnek, tudom, de akkor is...

2018. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
Az hogy felesleges magamutogatósdi egy részről,más részről meg kukkolás. De ha egymás közt kijelölt elkerített helyen végzik ,amire figyelmeztetnek másokat ,akkor az ő dolguk. Az a baj ,hogy múltkor is a dunaparton sétálva belefutottunk két ilyen faxlengetőbe meg a szottyadt nőjükbe.
2018. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%
Meg az a baj, hogy ha a saját gyerekeiket eleve így nevelik, akkor is eljön az a kor, amikor a gyereknek kezd a dolog ciki lenni, nem is biztos, hogy van kedvük hozzá továbbra is, stb. - és ezt nem kalkulálják bele, hanem feltételezik róla, hogy ha kiskorától nudista volt ő is, akkor majd mindig is az akar lenni, kamaszkorában is, meg majd felnőttként is, pedig egyáltalán nem biztos.
2018. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 October15 ***** válasza:
36%
A világon semmi. Max a gyerekek miatt mondanám azt, hogy mi lenne ha mondjuk így pl nem csinálnák. Habár én kb mindenre ezt mondom. :D Mármint hülyét kapok attól mikor a saját ideológiájukat, vallásukat stb erőltetik a gyerekre.
2018. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

Te milyen életformáról beszélsz? Én is legszívesebben nudizni megyek, mert szerintem sokkal jobb. Nincsenek felesleges pántok, csíkok rámbarnulva, és senki nem néz senkit, bármennyire is hihetetlen...

Egy normál fürdőruhás strandon már azonnal beszédtéma a szomszéd törölközőn fekvő teste... Gyerekkorom óta azt hallgathattam, hogy a mellettem fekvő vadidegen lány engem becsmérelt... itt ilyen nincs.

És nincs itt semmiféle életforma, mert nem járunk semmiféle gyülekezetbe meg semmi. Úgy éljük az életünket mint bárki más, ez nem egy vallás vagy egy szekta...

2018. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!