Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány 155 cm 53 kiló...

Ha egy lány 155 cm 53 kiló fogynia kellene vagy így jó ahogy van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én "kövérnek" éreztem magam 53 kilosan(én is 155 cm vagyok) . Mondjuk akkor medrol kezelést kaptam és inkább csak vizes voltam meg felfujodtam. Most 47 kiló vagyok és jól érzem magam a bőrömben. Szerintem csak akkor fogyj, ha nem érzed jól magad, mert egyébként ez a súly belefer ehhez a magassaghoz.
2018. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem a számokkal van itt gond, hanem akkor kell fogynod, ha túlságosan zsíros vagy


lehetsz husisan is egészséges és vonzó is, csak legyél a határokon belül

legyen rajtad elég izom és a zsír is megfelelő módon oszoljon el rajtad

2018. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

a súlyoddal nincs baj az összetételével van a baj

mutathatok neked olyan nőt aki 70-80kg ezzel a magassaggal és 5x jobban néz ki valószínűleg mint te alkatra

nem a súlyodat kell csökkentened amíg el nem fogysz , nincs is annál undorítóbn mikor egy lány elaszalja magát mert neki az álom súlya 40kg.... s közben a mellei eltűnnek, az arca beesik, és csont és bőr

nincs rajta semmi kívánni való... de persze csak magának tetszen, és forduljon fel egy sima náthátol mert hogy nincs immun rendszere

Nagyon vékony vagy a kérdésre válaszolva.

2018. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 156 centihez vagyok 47 kg és nagyon nem érzem jól magam a bőrömben. Egy gyógyszer miatt szaladtak fel a kilók. 43 kg körül éreztem azt, hogy nekem ez így jó. Ha te jól érzed magad így, akkor ne fogyj.
2018. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!