Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » S21 éves vagyok, olyan 17...

S21 éves vagyok, olyan 17 kiló túlsúllyal és szeretnék terembe járni. Csak nagyon szégyelem. Tudom h nem sok lány jár. Félek hogy kinevetnek azért ahogy kinézek. De már nagyon szeretnék válroztatni a dolgokon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el, senki nem fog kinevetni... Csak az első furcsa, mint mindenben, a harmadik alkalommal meg már úgy mész be az ajtón, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.
2015. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy nevetnek ki, szerintem mindenki pozitívan áll hozzá a kezdőkhöz, mert látják, hogy tenni akarnak valamit az alakjuk érdekében. :D


22L

2015. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lemész, és látni fogod, hogy sok olyan van mint te. Akik nem néznek ki túl jól. De elvégre azért mennek (és mész te is), hogy változtass ezen. És senki nem fog kinevetni ezért, mert ez becsülendô dolog, nem szánandó. Jobb mintha otthon tespednél a tv elôtt.

Én amikor meglátok egy túlsúlyos, nagy pocakos embert a teremben, tisztelem, amiért van akaratereje, és belefog valamibe, hogy változzon. Az ilyeneknek respekt jár, nem kiközösítés, és ezt sokan gondolják így még rajtam kívül.

2015. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tipikus tévhit. Senki sem fog kinevetni.
2015. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!