Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem rég csöngött a kaputelefon...

Odin-15 kérdése:

Nem rég csöngött a kaputelefon, és a lényeg az hogy próbálták terjeszteni az igét, rosszat tettem?

Figyelt kérdés

16 vagyok (f) de nem vagyok megkeresztelkedve, mégis hiszek a magam módján istenben, most mit kezdjek ha legközelebb is jönnek majd? (panelban lakok és 9. en ugy hogy sok idő mire ideérnének)


de nem engedtem be őket +törték a magyart, tehát külföldiek, de nem értem miért akarják egy idegen országban terjeszteni az igét, hogyha már így is hisznek az emberek (szerintem) és (asszem) a föld 2/3 a katolikus vagy hisz a istenben illetve hisz a bibliában (vagy hogy létezik abban :D )



2018. aug. 6. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Hűha, látszik, hogy nagyon nyár van Nálad is..
2018. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi, akik így csöngetnek, azok mind szektások.

Nem is tanácsos őket beengedni.

Ha bejönnek a lépcsőházba és bekopognak hozzátok is, akkor se nyisd ki.

2018. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
A világnépesség ~31,5%-a keresztény, ennek a fele katolikus. Nagyon nem vagy képben a számokkal, szerinted 66% körüli, kábé 16%.
2018. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Trollkodj velük és mondd azt, hogy a Fényhozó már felnyitotta a szemedet, mézédes hazugságaikat elutasítod, és fejezd ki abbéli sajnálatodat, hogy vallással szórakoznak egy materialista világban.
2018. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne menj ki ha csengetnek.
2018. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Hűha... Szálkás deszkán fogsz a pokolba csúszni... 😃
2018. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek akkor mormon misszionáriusok lesznek. Én se szoktam beengedni őket. A jehovák is szoktak nyomulni. Pl egyik ismerősöm anyukája hallás sérült, múltkor már olyan is volt a csapatban, aki tudott jelnyelven.
2018. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!