Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar? (a lényeg lent)

Csak engem zavar? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés

A mai fiúk 80%-át nem érdekli a lányok belső értékei. Nekik nem számít az, hogy okos, művelt, olvasott, vicces a lány, ha külsőre nem hasonlít a magazinok címlapján lévő lányokra. Az olyan lányokat, akiknek a belső tulajdonságaik arra mutatnak rá, hogy olvasnak, őket elfelejtik, sőt ők lesznek a célpontok a közösségben..

Én még nem találkoztam olyan fúval, aki azt mondta, hogy mindene az olvasás.Pedig ha tudnák, hogy nem feltétlenül az a jó, ha a legújabb Iphone van a kezükben, drága cuccokban járnak stb.. Engem nagyon zavar az, hogy ők is elhitetik magukkal, hogy az olvasás nem "menő"

Egyáltalán vannak művelt fiúk, vagy csak a filmekben léteznek?

14/L



2016. dec. 27. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A ti korosztályotokban olyan ritka, mint a fehér holló. 25 év fölött már vannak, akiknek fontos a belső érték! 30 fölött meg még annál is több van!
2016. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, inkább idővel kiöregszenek, paráznak, hogy egyedül maradnak, és bárki jó nekik.
2016. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem már mondták, hogy én tuti a saját nememhez vonzódok, ha ennyire védem a lányokat. ( akkor amikor piszkálják, megalázzák őket)

Félreértés ne essék, nem ítélem el a melegeket sem, csak azért rosszul esik, ha valaki olyat állít rólam ami nem igaz..

2016. dec. 27. 14:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a korosztályomhoz képest elég olvasott vagyok bizonyos témákban, igaz én 18 vagyok. Sok tinilány olvas rendszeresen, akikkel eddig beszéltem talán minden 4. de az számomra nem olvasott ember aki szinte kizárólag regényeket olvas, szerelmes történeteket, stb...ők egy szinten vannak a filmnéző társadalommal csak ők szeretnek fantáziálgatni mellé.

aki a mi korosztályunkban tényleg olvasott az nagyon ritka, én talán eddig 1 olyan személlyel találkoztam, de ő is idősebb volt nálam.

Kérdező te milyen témákban, műfajokban olvasol?

2016. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, úgy általában a tizenéves korosztály nagy százaléka a külsőségekre megy.

Huszas, de még inkább a harmincas évekre ez megváltozik, és az emberk jó részének már nem a külső lesz a fontos hanem a belső. Olyat választunk magunk mellé, aki megbízható társ, jó szülő - persze a minőségi szex is hozzátartozik.

2016. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én épp ezt gondolom a kortárs lányokról.

Számomra, aki ilyen magazin címlapon lévő személyekre hasonlító "tömegcikkek", egyáltalán nem szimpatikusak.

Illetve, akiknek a kezéhez nőtt az "ájfon", azok kifejezetten taszítóak számomra.



"A mai fiúk 80%-át nem érdekli a lányok belső értékei"


ez szerintem így nem helyes kijelentés. nagyon életkor és személyiség függő.

előfordulhat, hogy pont a Te környezetedben van ez így és nem ismersz elég fiút ehhez.


F/19

2016. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Olvasottság: a SZJG, LOL és társai tiniborzalmak NEM a művelődés gyöngyszemei, csak kb. Barátok közt-szintű firkálmányok.


Dumas, Tolkien, Salten... és minden, ami nem "vámpíros, rosszfiú jókislány egymásba szeret, de közlendője semmi" - könyvek már valami.

2016. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Nyugodj meg kis barátom. Minden rendben van s lesz.


Vannak normális emberek, igen.

Tanuld meg kezelni agymosottakat, vágyd normális s hozzád passzoló embereket s jönnek majd. Addig is csak mosolyogj rajtuk s sajnáld őket.


Ha érdekel, miért van ez, írj rám.

2016. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt fordítva is elmondhatnánk, ugyanis - szavaiddal élve - a "mai lányok" 80%-át nem érdeklik a fiúk belső értékei. Nem számít, hogy okos, művelt, kedves, empatikus a fiú, ha nem néz ki úgy, mint egy alfahím, nem a legdivatosabb göncökben jár, és nincs egy valag pénze, akkor észre sem veszik.



Egyébként nem csak az oldasásra igaz, általánosságban a tudás "nem menő". Sajnos. Sőt, sokak szemében ciki.

2016. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak művelt fiúk, csak nagyon ritka.

Értelmes lányokkal én is ritkán találkozom.

2016. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!