Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyógyíthatatlan betegségben...

Gyógyíthatatlan betegségben szenvedek és a dolgok elébe szeretnék menni. Szerintetek gyávaság?

Figyelt kérdés
Egyik orvos a másikhoz küld,de nem tudnak javítani az állapotomon.Ez nem igazán élet és nem akarom magammal terhelni a családom és a társadalmat.

2018. aug. 9. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Gyávaságnak nem mondanám, mert én nem merném megtenni.

Viszont kérlek, te se tedd!

Tudom, hogy drága, de külföldön biztosan van egy két orvos, aki segíthet.

Ha nem is, ezt a maradék idődet szánd a családodra. Én a helyedben összeírnék egy bakancs listát a dolgokról, amit halálom előtt szeretnék megtenni. Írd meg, és kezd el megtenni őket. Így nem csak magadnak, hanem a családodnak is szép emlékeket szerzel.

Remélem, hogy fel fogsz épülni, gyógyulj meg!

2018. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért gondold át, melyikkel terheled jobban a családodat; az öngyilkossággal, vagy a gyógymód keresgélésével, reményteli ápolásoddal! Ha az orvosok küldözgetnek még egymáshoz, akkor nyilván még nem veszett ügy. Talán a 32. fog megoldással szolgálni.

A hozzáállásodon mindenesetre nagyon sok múlik, ha fejben eldöntöd, hogy meg fogsz gyógyulni, akkor sokkal nagyobb esélyed lesz rá.

Rengeteg embernél diagnosztizálnak halálos betegséget, akik mégis leküzdik valahogyan. Te is közéjük tartozhatsz, de ehhez akarnod kell átvészelni.

Mihamarabbi gyógyulást kívánok!

2018. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnálom, és valamilyen szinten meg tudlak érteni, főleg ha olyan betegségben szenvedsz, amitől szépen lassan leépülsz, és ennek tudatában is vagy. Nem akarok senkit se rábeszélni erre, de érdemes lenne elolvasnod pár, a Svájcban zajló eutanáziáról szóló cikket a neten, és utána érdeklődni ha mást megoldást nem látsz.
2018. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem érthető, hogy nálad mit jelent, hogy a "dolgok elébe" szeretnél menni. Ha azt érted rajta, hogy el akarsz rendezni mindent magad körül, az helyeselhető. Bizony az úgy van, hogy maga az élet az, ami gyógyíthatatlan betegség és mindannyian belepusztulunk egyszer.
2018. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetni szeretnél, akkor írj.

Nekem nem tudják az orvosok, hogy mi bajom van, mégis pokoli hasi fájdalmaim vannak 11 éve. Sokban megnehezíti az életemet, de dolgozom, két gyereket nevelek.

2018. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tegnap is itt vergődtél... akkor gyere ki Svájcba fizess párezer chf-ot és elvégezheted az eutanáziát.


Szegénykém, én is halálos autoimmun beteg vagyok folyamatos ízületi fájdalmakkal, mégsem gondolkozok ilyen bromságokon.

2018. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is gyógyíthatatlan betegségem van. Egyszerűen nincs rá végleges gyógymód! Nem lehet leküzdeni, mint pl. a rákot. Legalábbis eddig még nem tud róla az orvostudomány.

Úgy vagyok vele, hogy attól még az élet szép és mi rosszabb történhetne ennél velem? ;)

2018. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is gyógyíthatatlan betegségem van!

Életnek hívják, és halál a vége.

2018. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senkinek nincs joga téged ezért elítélni. Elég szomorú, hogy még a vallàsi dogmáknál tartunk, és e miatt kell szenvedni embereknek. Mèg annyi jogunk sincs mint egy kutyának. Jaj de szép az élet. Csak nem a miènk.
2019. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ennek, ki kéne szelektalódni


Egy gyógyíthatatlan betegség se a társadalomnak, sem magának a betegnek nem jó

2020. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!