Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19-25 év közötti pasik,...

19-25 év közötti pasik, nektek hiányzik a gyerekkorotok?

Figyelt kérdés
Melyik időszak hiányzik nektek, kort, nemet írjatok hogy jelenleg hány évesek vagytok.

2018. aug. 9. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem a tinikor hiányzik. Nem a saját tinikorom, hanem egy átlagos. Nekem nem volt ez a hormonos dolog. Szép lassan ment végbe a változás. Kicsit ki voltam közösítve / kiközösítettem mindenkit. Nagyon nem voltak rendben a szükségleteim és érzéseim. Szeretnék olyat átélni, ahol jobban hasonlítok a kortársaimra, és közösségben lehetek. Még most is csak pótolgatom azokat a pl kommunikációs ismereteket, amiket egy átlag tini simán tapasztalat útján elsajátít. Nagy lemaradásom van ezzel.


Gyerekkorom viszont egész jó volt. Pont annyi, amennyi kell. Nem hiányzik. Szép emlék... ennyi épp elég belőle 🙂


26f

2018. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!