Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszomorúbb dolog...

Mi volt a legszomorúbb dolog amit valaha tapasztalatok az életben? Amit személyesen megéltetek, de nem személyes dolog!

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk nem a családtagotok elvesztése, hanem mondjuk rácsodálkozás a gyerekéhezésre vagy nypomorúságra, vagy hasonló.

2018. aug. 9. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Árulás, cserbenhagyás
2018. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Most így hirtelen az, hogy milyen buta cigányok szavaztak a Fideszre egy kis alamizsnáért cserébe, na ez elég szomorú dolog.
2018. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

nem tudom ilyenre gondolsz-e, de például amikor erdőben dolgoztam közmunkásként, és fakitermelők lovakat használtak, traktorok helyett, mert az olcsóbb.

Ütötték-verték szegény lovakat, akiknek 4 méter hosszú fatörzsek voltak utána kötözve, nagyon nehéz terepen kellett vonszolniuk.

Az az ordítás, meg bottal ütés... a fa elakadt egy másik fában. tiszta erővel ütötte a lovat, az moccanni sem bírt. én szaladtam oda kiakasztani a fát.

ez sima állatkínzás volt. És több hektár erdőröl van szó, nem csak egy alkalom.

2018. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Gyerekek ellen elkövetett nemi erőszak...

Az is megráz, ha TV-ben hallok ilyenről, de voltak esetek, ahol közelebbről is ismertem a "szereplőket", iszonyat megrázó... :(


Illetve még az, amikor valakinek a kisgyereke meghal. Nem születésekor, nem is felnőttként (persze az is szörnyű), hanem gyerekként. Ilyet is ismertem.

2018. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer a buszon ültem, amikor felszállt pár általános iskolás kisgyerek, fiúk-lányok vegyesen. És egyszer csak odamentek egy velük egykorú, egyedül ülő kislányhoz, gondolom iskolatársak lehettek és elkezdték szóban inzultálni a lányt, hogy milyen csúnya, meg az egyik kisfiú azt kérdezgette, hogy 500 ft-ért benne lenne-e egy menetben (nem is cigányok voltak amúgy).

Én távolabb, a busz hátuljában ültem, körülöttük viszont ott volt egy csomó felnőtt, de senki nem szólt volna nekik, hogy hagyják békén szegény lányt..

Valamiért ez olyan elkeserítő volt, már csak azért is, mert amikor én voltam általános sulis, engem is cseszegettek, volt, hogy ugyanígy egy buszon utazta azokkal, akik szivattak már évek óta és tök hangosan elkezdtek rólam beszélni, hogy milyen ocsmány vagyok, meg kitaláltak egy gúnynevet és azt ordibálták nekem és akkor se avatkozott közbe senki. Meg egyszer azt is megcsinálták, hogy a tömött buszon a közelemben álltak és folyton nyomogatták a leszálló gombot és a busz ugye minden megállóban megállt, pedig senki nem szállt le/fel, aztán egyszer csak megunta a sofőr és hőbörögve hátrajött, hogy melyik idióta nyomogatja fölöslegesen a gombot, erre elkezdtek rám mutogatni, hogy én voltam és leszállítottak, pedig akkor is egy rakás ember ott állt körülöttünk és végignézték az egészet, de nem álltak volna ki mellettem, hogy tényleg nem én csináltam...

Undorítóak tudnak lenni az emberek.

2018. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

"Én távolabb, a busz hátuljában ültem, körülöttük viszont ott volt egy csomó felnőtt, de senki nem szólt volna nekik, hogy hagyják békén szegény lányt.."


És ha közelebb lettél volna szóltál volna? Miért nem mentél oda?

2018. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert voltam vagy 16 éves és láttam, hogy középkorú emberek se foglalkoznak velük, szóval valamiért cikinek éreztem volna, ha én meg odamegyek balhézni :) Szerintem nem gyerekektől kéne elvárni, hogy ilyen esetekben pl. más gyerekeket fegyelmezzenek.
2018. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy a "szakmai?" vezetőmben nem bízhattam egy olyan helyzetben, amikor szükséges lett volna a segítség.
2018. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Talán úgy általában a hajléktalanság.
2018. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Állat és gyerekkínzás, környezetszennyezés, emberi butaság
2018. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!