Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszomorúbb dolog...

Mi volt a legszomorúbb dolog amit valaha tapasztalatok az életben? Amit személyesen megéltetek, de nem személyes dolog!

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk nem a családtagotok elvesztése, hanem mondjuk rácsodálkozás a gyerekéhezésre vagy nypomorúságra, vagy hasonló.

2018. aug. 9. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

Engem az rázott meg amikor gyermekotthonban voltunk a csoporttarsaimmal, ilyen gyakorlat féleként. Kis ártatlan gyerekek, semmiről sem tehetnek, akkor nagyon átértékeltem, hogy nekem otthon ott a családom,nekik meg csak az a néhány (brutálisan alulfizetett és túlterhelt) nevelő, akikre számithatnak.

Vagy ha olyat látok, hogy valaki valamilyen veleszületett fogyatékossággal/sérüléssel él. Mindig elképedek, hogy bennük van a legdurvább kitartás. Ezek olyan vegyes érzések, nem is nagyon tudom megfogalmazni.

2018. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg a halál. :(


Rokonom kórházba kísérgetésekor megismerkedtem egy nálam pár évvel idősebb házaspárral. A nő tüdőrákos volt.

Az a pozitív, minden tanácsot megfogadó, mindent betartó, hívő és bizakodó, sokszor javult is az állapota.

Azt gondoltam, ha ő nem gyógyul ki, akkor soha senki.

Néha közös programokat csináltunk, barátnők lettünk lényegében.

Aztán 30 évesen, 3 év mindeféle kezelés után elhunyt.

Számomra felfoghatatlan; tudom, van ennél ezerszer nehezebb sors is, de akkor is.

24 évesen házasodsz, boldogok vagytok, imádjátok egymást, kiegyensúlyozott házasság, még pénz is van. 3 év múlva diagnosztizálják a legszörnyűbb kórt majd további 3 év és mindennek vége. :(



Ugyanazon a nyáron ölték meg egy volt osztálytársamat. Nem velünk érettségizett, de 3 évig osztálytársak voltunk.



Majd pár hónapra rá a letört munkatársam meséli, hogy autóbalesetben elhunyt a fiának az osztálytársa (11 éves lány).



Ezidőtájt elhunyt másik munkatársnak is valakije illetve egy "távolabbi" munkatársunk autóbalesetben.



Ez 2017-2018.


Nekem meg romokbam az életem, semmi hitem és a közelemben ezren meghalnak vagy épp gyászolnak.



Fiatalok halála pedig különösen fájó!!! :(

Az ember belegondol abba, hogy 11 éves, 5. osztályos kislány, még semmit se élt meg, semmiben se volt része. És a szülei? :(

Amúgy nem is a szülei vezették a kocsit.. :( és a sofőr túlélte, neki is milyen :(

2018. aug. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy lenézik a normális romákat
2018. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!