Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak/ Fiúk ti örülnétek neki?

Férfiak/ Fiúk ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal hamarosan már egy éve együtt vagyunk és szeretnénk ugye megünnepelni. Sokat olvastam itt is és más oldalakon is, hogy a férfiak nem örülnek a kézzel készített "cuki" ajándékoknak pl: Fotóalbum képekkel és közös "szállóigékkel" , kis cetlik amire rá van írva, hogy mit szeretünk benne stb...


Ez tényleg így van? Vagy van olyan, aki mégis szívesen kapna ilyet a barátnőjétől?



2018. jún. 3. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Én nő vagyok de sosem adnék ilyet a páromnak. Egyrészt felnőttek vagyunk, másrészt ez huszonévesen is nagyon gyerekes. Az egy dolog, hogy téged elborít a lila köd, de azért a pasid nem nő, ő nem fog olvadozni cukcsi rózsaszín szivecskés cetliktől, ezt ne várd el senkitől.

37n

2018. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyet kapnék, természetesen igyekeznék vidám fejet vágni és úgy tenni, mintha örülnék, de most komolyan... fotóabum, mikor a telefonom teli van a közös képeinkkel? Jó kis megúszós ajándék. Kis cetlik, mikor én lesem a párom elejtett szavait, hogy mit szeretne, mire vágyik... ehh. 15 évesen természetesen ez oké, de 18 felett tényleg nagyon izé. Megúszós, nincs rá jobb szó.


És ha felnőttek vagytok, és ő normális ajándékot ad neked, mondjuk egy csodaszép rózsacsokrot, vagy amire épp vágysz, ezt a párod nyilván jobban tudja nálam, akkor elég kínos lesz cserébe kis cuki cetliket adni. Jó, hogy nem szexes kupont adsz már.

2018. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szerettem az ilyen kézzel készített dolgokat. Persze próbálnék boldog arcot vágni és úgy tenni, mintha örülnék neki, de én sokkal többre értékelném azt, ha esetleg sütnek nekem egy tálca sütit, vagy a kedvenc ételemet megcsinálják. Lehet a barátod is így van vele.
2018. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy saját készítésű karkötőnek szerintem én örülnék.Vagy valami hasonló...
2018. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Todboy ***** válasza:
68%

Én nagyon örülnék neki, sokkal jobban örülök a kézzel készített ajándékoknak, mint bármi másnak. Látszik, hogy érdeklem és értékel annyira, hogy időt öljön bele. A kis cetlisnek is örülnök, a pozitív megerősítés mindig jó dolog.


20/F

2018. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszene, el színészkedném hogy örülök neki mert nem akarnám megbántani hogy energiát fektetett bele és még csak nem is örülök, de őszintén, useless kacat kategóriába esne. Ez a tipikus "Ooh igazán nem kellett volna... de tényleg..."

Szerintem én ennél még a korábban említett szexkupon pakknak is jobban örülnék :D

2018. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A süti sütésre vagy valami étel készítésre én is gondoltam. A képekkel meg mindig is úgy voltam, hogy ( nekem ) sokkal jobb elő hivatva tárolni valahol, ezért gondoltam az albumra. A szex kupon meg egyelőre amúgy se jöhetne szóba. ;)

17/L

2018. jún. 3. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem. Kicsit úgy vagyok az ilyen dolgokkal, hogy plusz egy kacat, amit utána nem tudok hova tenni. Inkább vegyen valamit, amire tényleg vágyom. 18 évesen például jobban örültem volna mondjuk egy Call of Duty vagy Battlefield játéknak, mint egy fotóalbumnak meg idézeteknek.
2018. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Személy szerint jobban örülnék, ha a barátnőm összedobná a kedvenc kajám, néznénk valami filmet és szeretkeznénk egy hatalmasat. 1 éve együtt vagytok de még nem adtatok egymásnak képet bekeretezve? Nálunk az már a 2. hónapnál kivolt maxolva. Találj ki valamit :) Egyszerűbbek vagyunk mint gondolnád :) 17/F
2018. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem is süss/főzz, lepd meg este ezzel stb
2018. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!