Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám neki ezt visszaa...

Hogyan tudnám neki ezt visszaadni?

Figyelt kérdés
Egy ember, aki nekem fontos volt bunkó, lekezelő velem, és úgy tesz, mintha nem is léteznék számára. Hogyan tudnám visszaadni neki ezt? Csináljam én is pont ugyanazt, amit ő? Vagy lépjek tovább, és ne is foglalkozzak vele/ezzel?
2018. aug. 9. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen kérdést kell kiírnod, akkor sehogy.


De azért megkérdezem: mit tettél, hogy így nyilvánul meg feléd?

2018. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de ha kieszelsz valamit, szólj nekem is, mert velem is ezt csinálja valaki. :D
2018. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem keresem a társaságát, egy darabig biztos nem.Kivéve ha okot adtam rá hogy ilyen legyen.

De ha esetleg szándékosan akar elüldözni így magától mert valamit titkol akkor meg változó.Senkire se érdemes rákényszeríteni a társaságunkat.

2018. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy lesz@ rom mostantól Őt, de szerintem egy percig sem hatná meg ez Őt, épp most bizonyította be, hogy mennyire nem érdeklem. Fog Ő még jönni az én utcámba, és akkor szerintem ugyanúgy fogok viselkedni, ahogy velem tette. Meglátjuk, majd neki hogy esik. Azért az Ő szintjére viszont nem süllyedek, hogy másokat uszítsak ellene...
2018. aug. 9. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
én az ilyen dolgokban már rutinos vagyok. korábban úgy futkostam a pasik után, akik először kerestek, aztán meg lesz rtak, mint egy pincsikutya, mert annyira szenvedtem... most már odáig jutottam szerencsére, hogyha valaki menni akar, akkor hagyom menni, és meg se próbálom visszatartani, mert azzal már csak magamnak ártok. nehéz eljutni erre a pontra, de előbb-utóbb sikerül.
2018. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt konkrétan?


Ha ignorálod és majd újra kelleni fogsz neki (azaz a segítséged, figyelmed, mert ugye ezek szerint kihasznált) akkor ne reagálj a mondandójára, hagyd magára. Eléggé idegesíteni fogja ne aggódj.

2018. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amit írtál: ha esetleg kellene neki valami tőled, sz*rd le. Ha mégsem történik meg ez, a legjobb az lesz, ha továbblépsz, a harag nem hoz enyhülést. Fájni fog még egy ideig, de az idő, mint mindig, most is segíteni fog.
2018. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös célotok - márpedig a leírtak alapján nincs -, hagyd, élje az életét. Tovább kell lépj! Ha eljön az idő, belép az ember életébe az, aki kell.
2018. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De mit csinalt veled?
2018. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De nem kell neki visszaadnod semmit. Magadnak kell megadnod a lehetőséget, hogy normális embereket ismerj meg. Abba pedig nem fér bele, hogy akármilyen okból - bosszúból undorító dolgokat csinálsz.


Ignoráld-tiltsd őt, és ennyi...

2018. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!