Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tűnnek el válasz nélkül...

Miért tűnnek el válasz nélkül emberek itt?

Figyelt kérdés
Egy hétig beszélgettem itt egy sráccal,szimpi volt,jófejnek tűnt. Ma azt hitte én megsértődtem rá,írtam hogy nem. És egx ideje eltűnt. De miért jó válasz nélkül lelépni?

2018. aug. 9. 22:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Bánt a dolog.
2018. aug. 9. 22:21
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne bántson. Az előbb sorozatosan nagyon jó tanácsokat adtam itt egy hülye pcsának, aki azóta le se szrt.... Kb. életet mentettem vele neki, de amikor én kérdeztem valamit, hogy hova tűnt a kérdése, nem jött rá válasz. Nem érdemelte meg, hogy segítettem neki nagyon fontos, bizalmas kérdésekben amikkel bombázott...
2018. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Azt kéne tudomásul venni, hogy ami az interneten zajlik, az nem komoly dolog. Nem szabad komolyan venni, ezek nem igazi kapcsolatok, nem valódi érzelmek. 92 óta netezek, csetelek, fórumozok, tudom miről beszélek.
2018. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Annyira nem egyértelmű itt, hogy ki is van a billentyűzet végén: akit nőnek gondol az ember, kiderül, hogy hapsi. Akit közel azonos korúnak gondol az ember a maga korával, kiderül, hogy tinézsder. Szóval egy idő után elege van az embernek ebből az állandó szívatásból. Részben ez az oka. Másrészt a nem egyértelmű kommunikáció: ki, mit akar-szeretne egy kommunikációtól. Harmadrészt a net ezért is "jó"/jó: amikor azt gondolja az ember, akkor katapultálhat.
2018. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legtöbben nem komolyak. Teljesen mindegy, hogy baráti beszélgetésről, szakmai tanácsról vagy ismerkedésről van szó ... Itt bárki, bármit tud írni.


Pl.: Én gyakran kevesedek szakmai vitákba itt. Ha érdekesnek találom a vitát mindig elküldöm privátban a LinkedIn profilomat és megkérem a másikat, hogy az arcunkat felvállalva folytassuk a vitát. Hogy tudjam, hogy szintén jártas szakemberrel beszélek vagy egy okoskodó 14 évessel.


Nem mindegy, mert akkor utóbbinál csak parzalom az időmet. Ha meg akár nálam is tapasztaltabb egyénről van szó szívesen meghallgatom a véleményét.


Eddig még senki sem válaszolt rá. Ilyenkor az emberek hírtelen eltünnek. Gondolom másnak adták ki magukat vagy olyan véleményt fogalmaztak meg, amit nem mert nének felvállalni.

Pl.: Rengeteg olyan kommentet olvasok, amiért a szakmámban azonnal kitugnák... vagy ha nem is ... mondjuk úgy hogy nem lenne érdeke ilyeneket mondania.


A te helyzetedben is valószínűleg hazudott neked vagy éppen annyira nem gondolta komolyan a dolgot, hogy folytassa a beszélgetést.

2018. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Voltak érdekes beszélgetéseim, de a netesek egy idő után mindig eltűntek. Ezekhez szerintem alapból így is kellene hozzáállni, élvezd amíg tart, de ne várd el, hogy örökké tartson.
2018. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha beindul az üzenetváltás, akkor érdemes áttérni facebookra 🙂
2018. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én általában azért szoktam (őszintén bevallom), mert túlságosan nyomulnak az emberek. Még semmit nem tudok az illetőről, de ő máris fotót kér rólam, azt kéri adjam meg neki a Facebookomat stb... Nekem személy szerint gyors ez a tempó, előbb szeretem megismerni a másik felet, mielőtt még annyira kitárulkozom előtte.
2018. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a facebookon nem tűnhet el.... meg nem válaszol, ha nem akar... Vicc!


Főleg, akinek nincs is ilyen marhasága......

2018. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző a 7-esnek ment.
2018. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!