Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szinte egyről a kettőre...

Szinte egyről a kettőre tűnnek el mellőlem az emberek. Mit csináljak? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
16 vagyok,de még barátom se volt.Ugy érzem soha nem is lesz,pedig nem vagyok egy világi csúnya.Már csak egy barátom maradt,de ő se olyan akire vágynék.Mintha az emberek messziről kerülné

2014. jún. 21. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Gyere és vágyj rám.

Küldj már egy képet, mert aki eddig itt azt mondta hogy nem ronda az a valóságban nagyon is csúnya.

2014. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Próbálj meg fürödni.
2014. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég para, rendőröknek szóltál már az eltűnt barátokról? Vagy már elvágták a telefonkábelt, és egyedül vagy egy weekend házban a puszta közepén?
2014. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azta,gratulálhattok magatoknak,nagyon okosak vagytok!
2014. jún. 21. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nem igazán tiszta a helyzet, nem értem milyen barátot keresel, mert 16 évesen még nem volt barátod" szerintem ezzel semmi gond sincs, ezután meg azt írod hogy egy barátod maradt csak. Akkor most mit is akarsz? pasizni csajozni? vagy barátokat keresni? értelmetlen kérdésre ne is várj értelmes válaszokat, fejtsd ki mit is szeretnél.
2014. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16 évesen még nem vagy elkésve a pasikkal. A továbbiakat meg nem igazán értem. Mármint pasik, vagy egyáltalán a barátaid kerültek el??
2014. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, majd jönnek, hiszen a Prédátor így szól:


Mindennek megvan a maga ideje...


Itt kersd ki a rád vonatkozó idézetet, idézeteket:


[link]

2014. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!