Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egoistának gondolhatnak az...

Egoistának gondolhatnak az emberek?

Figyelt kérdés

Szerintem elég jóképű férfi vagyok. Fél évente elmegyek egy profi fotóshoz, aki nagyon menő, műtermi fotókat készít rólam. Ezekből a képekből szoktam adni a barátaimnak, családtagjaimnak. Meg persze a lakásomban is elég sok fénykép lóg a falakon rólam, van a portrémmal díszített párnám, bögrém, és naptáram is. Meg én vagyok a háttér a telefonomon és a számítógépemen is.

Azt mondta az öcsém, hogy önimádó vagyok. De attól, hogy tudom, hogy jó pasi vagyok, és hát eléggé tetszem is magamnak, szerintem nem vagyok még egoista...

Szerintetek?

27/F


2018. aug. 10. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

háát ja eléggé :D

hideg kirázna saját fotós cuccokkal lenne tele a lakásom.

Fotók rólam a falamon, meg bögre, meg párna?? neeem ez túl sok...

De ez abból fakad, hogy nem tartom különösen jóképűnek magamat.


De mit szól ehhez a barátnőd, vagy a csaj akit felviszel?lol :D elég fura lehet nekik...

26f

2018. aug. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak olyan lányokat viszek fel, akik szemében én vagyok az isten, el vannak vakulva tőlem, nekik meg tetszik is, szerintük aranyos
2018. aug. 10. 02:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

na ezekből simán leszűrhető, hogy egoista vagy.

A baj tudod, egyszer fent, egyszer lent.

2018. aug. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy elvakítod őket ha egyszer mindenhol téged látnak.Nárcizmus ez már inkább,egoizmussal keverve.
2018. aug. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon visszataszító tulajdonság
2018. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy lehet komolyan venni egy ilyen kiírást, emberek? 😀😀 Vicc az egész
2018. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Végem. xDD Látszik, hogy nyári szünet van. Tényleg ennyire unatkozol? Menj inkább legózni!
2018. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!