Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ismerősöm ez alapján...

Az ismerősöm ez alapján luxusprosti?

Figyelt kérdés
Nem dolgozik, de sok pénze van, drága ruhái, fél milliós telefonja, szép ruhái stb, folyton drága éttermekből, hotelekből készít képeket, de soha nem látjuk olyan férfival aki a barátja lenne
2018. aug. 10. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg igen, jó neki.
2018. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Eléggé úgy tűnik
2018. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Valaki pénzeli. Lehet, hogy nem hagyományos értelemben vett luxusprosti csak van egy sugar daddy valahol a háttérben.
2018. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Örülök, hogy van időd mások zsebeiben túrkálni.
2018. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a szülei (vagy más családtag) támogatják. Nyert egy nagyobb összeget. Mégis van egy párja, aki tehetősebb. Vagy pedig hostess, prosti. Ennyiből nem lehet megállapítani, de szerintem nem is kell....
2018. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, az-e. De én például otthon dolgozom, fordítóként, pár év után már van annyi ügyfelem, hogy rendesen megéljek belőle. Mit lát ebből az átlag ismerős:

- nem járok el dolgozni

- akkor kelek fel, amikor akarok (kivéve, ha durva határidő van, de ebből nem sokat látnak)

- sokat utazom (elég, ha a laptop velem jön)

- van pénzem mindenre

- volt, hogy sokáig nem volt barátom


Hála az égnek, hogy nem ilyen ítélkező, irigy tahók vesznek körül. Bár volt már, aki burkoltan lequrvázott, mondtam is neki, hogy arról nem én tehetek, ha a munkáról neki egyből a qurválkodás jut eszébe.

2018. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!