Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt a 13 éves gyerekekkel?

Mi történt a 13 éves gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy az utcán a 12-13 éves gyerekek cigiznek és isznak?jézusom.16 vagyok.én 13 évesen kinn a kertben játszottam a barátaimmal,cigi eszünkbe se jutott.Mi történt?honnan,kitöl ered ez?és miért,Mit képzelnek?
2018. aug. 10. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Közöd?
2018. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nincs új a nap alatt, én 12 évesen kezdtem, párom korábban. Fujja kb 53-54 éve. És ittunk is, csak a sex járt a fejünkben. És lapockáig érő hajam volt, magastalpú cipővel. Egy vidám nagypapa.
2018. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Most 20 éves vagyok, de 14 évesen próbáltam ki a cigit. Egyátalán nem tetszik, azóta maximum 4 szálat szívtam el és egy szivart. Mindegyiket különféle házibulikban.


Szintén 14 évesen ittam először alkoholt. Jack Daniels ... a mai napig hányni tudnék tőle. A mai napig szinte semmit sem ittam.


Szerintem utoljára 1 éve ihattam egy sört pár egyetemi haverral.


Magyarul mindenki kisérletezik ebben a korban, a legtöbbjük emiatt nem lesz alkoholista vagy láncdohányos. Persze vannak marginális esetek, de emiatt nem aggódnék.


Képzeld én legalább 4 évvel előbb voltam 12-13 éves és akkoriban is voltak ilyen dolgok.

2018. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó válaszoló jól mondja,és még a humora is jó.😀


Bírom az ilyen nagy kijelentéseket:


Amikor én gyerek voltam, bezzeg!



Lehet hogy te a kertben játszottál, más meg mást csinált.Nem támogatom se a dohányzást sem az ivást, de nem is vagyok álszent.

2018. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem jézusomoznál, lehet hogy nem ismernének fel. ssaa, ugye te vagy az?
2018. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

"6 vagyok.én 13 évesen kinn a kertben játszottam a barátaimmal,cigi eszünkbe se jutott"


Sosem értettem az ilyen megjegyzéseket. Én most vagyok 20 éves, de emlékszem, 10 évesen ugyanúgy próbálgatták a környezetemben. Ennek ellenére csomó barátom ugyanezzel a szöveggel jön, hogy "mi bezzeg 13 évesen...". Úgy látszik, az idő mindent megszépít :D

2018. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Megvan a különleges hópihe. Most mit vársz, dícsérjünk meg, mert te olyan különleges voltál/vagy? Majd megdícsérnek szüleid/barátaid, de erre itt szerintem senki nem kíváncsi. Ezt a sablon szöveget meg rajtad kívül már kismillió ember elmondta, és még mindig ugyanakkora nettó baromság. Te nem cigizel, király, ők meg igen, ettől még nem leszel valami felsőbbrendű entitás.


Megnyugtatlak, semmi nem történt. Én 20 éves leszek 1 hónap múlva, és képzeld, volt általánosban osztálytársam, aki már 7.-8. osztályban (sőt, lehet hogy előbb) cigizett, meg ivott minden szart. De ilyen mindig is létezett, akármennyire is próbálod itt bemesélni, hogy nem.

2018. aug. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Semmi nem történt a 13 évesekkel. Amikor ezt a példát látják, mit várnál? Téged szatyorban tartottak ez van. Tudod már a 90-es években és a 2000-es évek elején is cigiztek és italoztak a 12-13 éves gyerekek. Sosem lesz ez újdonság. (Valószínüleg előtte is, de személyes élmény hiányán arról nem tudok írni.)


Azt tudtad-e, hogy az 1900-as évek elején, és persze azt megelőzően, az átlag 5-6 éves gyerekek már létesítettek egymással szexuális kapcsolatot? Illyés jókat ír erről.

2018. aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én elmúltam 30. Emlékszem általánosban (8. Osztály) az osztálykiránduláson volt aki berúgott. Volt aki akkor vesztette el a szüzességét. Igen, volt aki akkorra már cigizett. (Azt nem merem állítani, hogy élvezte is a dohányzást és nem csak nagymenő akart lenni.) És egyik sem én voltam. Nagy ügy.

Minden korosztályban vannak "fekete bárányok".

Hidd el, nem a kísérletezés miatt lesz a mai fiatalabb generáció olyan amilyen. Az mindig is megvolt. Vannak itt egyéb furcsa dolgok is, amiben viszont Kedves Kérdező te sem vagy különb, mint 3!!! évvel fiatalabb társaid.

2018. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!