Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen nyomorult?

Hogy lehetek ilyen nyomorult?

Figyelt kérdés
Mindenkitől csak azt hallgatom, hogy minden az én hibám, és komolyan kezdem azt érezni, hogy mindent én rontok el mindig, hogy bennem csak hiba van, és sosem leszek elég jó. A saját apámtól is szoktam hallani, hogy az én hibám minden. Úgy érzem semmire nem vagyok jó, már nem is szeretek élni, hiszen nincs semmi hasznom úgyse. Csak tönkreteszek mindent, amihez bármi közöm van. Egy szerencsétlen senki vagyok. Hogy tudok mindent elrontani? Hogy lehetek ilyen idióta?
2018. aug. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

*Hogy lehetek ilyen idióta?


Úgy, hogy kizárólag magadra gondolsz mindig.Minden körülményben.

Ezért tartasz ott ahol.

2018. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a minden, amit elrontasz?
2018. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallgatom. Eléggé unom már, de örök téma. Igaziból én még csak nyomorult sem vagyok, de hidd el, akkor meg az a baj.
2018. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan neked is megvan az erősséged. Azt meg el kell engedned a füled mellett, hogy ki mit mond, csak az számít te mit gondolsz saját magadról. Egyébként tényleg kifejthetted volna kicsit részletesebben.
2018. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából mindent elrontok. Például, ha barátkozni próbálok, biztos, hogy én rontom el valamivel az egészet, mert unalmas vagyok, és hülye. Vagy ha próbálok valakinek segíteni biztos, hogy sokkal rosszabb lesz a helyzet, mint előtte. Vagy ha próbálok valamit egyedül megoldani akkor biztos, hogy nem fog sikerülni, mert életképtelen senki vagyok. Mindenen csak rontok mindig azzal, hogy szerencsétlen idióta vagyok.
2018. aug. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!