Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a francot kezdjek a nyomoru...

Mi a francot kezdjek a nyomorult életemmel?

Figyelt kérdés
Most diplomáztam(pedagógia), nem tudok vele elhelyezkedni semmilyen mértékben, emiatt állandóan lehangolt vagyok, utálom ha hozzámszólnak, vagy ha inzultálnak azzal, hogy miért nem megyek gyártószalag mellé dolgozni. Nem értik meg hogy én nem fogok annyicska pénzért 10órázni. Ha rendesen meg lenne fizetve nem mondok semmit, de így ki van zárva. Valami tanácsot tudnátok adni?
2015. jún. 19. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom hol laksz, milyenek a lehetőségeid, szerintem költözz Budapestre, ott jobbak az esélyeid munka ügyben,mint bárhol az országban.
2015. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanár vagy akkor nem értem miért nem tudsz elhelyezkedni.
2015. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert elvégeztél egy szakot nehogy azt hidd, hogy soha az életben másban nem is fogsz dolgozni.


Ideiglenes munkának miért nem jó a gyár, élelmiszerbolt vagy akármi?

Honnan veszed, hogy gyárban csak 10 óra létezik? Ez hülyeség. Dolgoztam gyárban 8 órát, úgy hogy az ebédidőt le se kellet dolgozni. Nem haltam bele.

Onnan is még akármikor el tudsz jönni, közben meg küldözgetheted az önéletrajzodat.


Vagy ülhetsz karba tett kézzel és várhatod a csodát.

Gondolom elköltözni nincs lehetőség.

2015. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzon elég vagesz egy jelenlegi munkahely rovat, főleg ha "nem ijedsz meg a melótól" jellegű.
2015. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Állj sorba utcaseprőnek, ott gyülekeznek a diplomások, állnak sorba mert sehova nem veszik fel őket. Tipikus.
2015. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alulrol kell kezdeni,hogy a siker még édesebb legyen! :)
2015. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz egész nap álláslehetőségeket, és próbáld megpályázni őket. Ne hidd, hogy majd az öledbe hull, tegyél érte.
2015. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapíts vállalkozást. Hülyeség dolgozni munkahelyen ebben az országban, úgy is előbb utóbb kirúgnak, lecserélnek vagy megunod. Állj a talpadra, legyél saját magad főnöke.
2015. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!