Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátnőmnek lett egy új fiúja...

Barátnőmnek lett egy új fiúja és nem nagyon tudok ezzel az érzéssel mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Eleinte még nem nagyon zavart de egyre inkább a halálát kívánom neki (nem a bnőmnek)

Ha nem lennének következményei megölném, de így is akkora gyűlölet van bennem a barátja iránt, hogy legszívesebben így is megtenném. Utálom az egész kapcsolatukat úgy ahogy van, utálom ezt az egészet. Már az sem érdekelne ha ez a b nőmnek (csak barát) rossz lenne csak haljon meg végre a barátja. Ölni nem akarok, szeretnék végre beletörődni ebbe az egészbe de nem megy. Hogyan lehetne ezt a végtelen gyűlöletet végre megszüntetni? Normális válaszokat kérek.


2018. aug. 12. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Irigy vagy,hogy nekik van és neked nincs?
2018. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Mi a fenéért gyűlölöd? Ez nem derült ki.



El kell fogadnod, hogy a szerelem erősebb érzés a barátságnál, tehát nála most a pasi előrébb van, ez van.

2018. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Szánalmas p1csa...
2018. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

A barátnőmnek, mióta jóban vagyunk 2 pasija volt, mindkettőt gyűlöltem, az egyik nyomult rám egy időben, aztán olyanokat terjesztett rólam, hogy én rámásztam és megdugott(Ami természetesen nem igaz. Semmi nem volt köztünk.), a másik pedig egy olyan kislány volt, hogy még megvédeni se bírta a barátnőjét, és állandóan hisztizett, azért, mert a csaj bejött hozzám a városba és beszéltünk 1-2 órát. Hál' Istennek mindkettőt ott hagyta. Majd szakítanak és ennyi. Ő is utálta az én exem.

/L

2018. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Irány a pszichiáter, öregem. Az irigység betegesen elfajzott díszpéldánya vagy.
2018. aug. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
39%
Már ne haragudj de mi közöd van a barátnőd magánéletéhez? A leírásban nem említed meg hogy mi okozza ezt a gyűlöletet ami megalapozott lenne ha például a barátja verné vagy kihasználná de erről szó sincs. A kérdés alapján neked azzal van problémád hogy barátja van, te pedig irigy lettél és ezért megölnéd? Komolyan mondom hogy ez nem éppen normális viselkedés.Ha az zavae hogy a barátnőd kevesebbet foglalkozik emiatt veled akkor ezt beszéld meg vele, de ha nem tudod tiszteletben tartani a magánéletét akkor lehet hogy jobban jársz ha nem a barátját hibáztatod emiatt és beletörődsz hogy nem körülötted forog a világ
2018. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neked is a barátja kicsit?
2018. aug. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
TE BETEG VAGY EMBER!
2018. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja egyébként meg adj neki!

Belezd ki a kis tetüt! :D

2018. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért utálod? Azért erről valamit írhatnál...


Én pl. azért gyűlöltem az egyik barátnőmnek a pasiját, mert egy gusztustalan féreg volt, csak ezt a barátnőm nem látta a nagy rózsaszín ködtől. Irányítgatta, utasítgatta és a barátnőm a hülye fejével engedelmeskedett is neki... pl. meg “kellett” szakítania a kapcsolatot az összes ellenkező nemű barátjával, tőlünk is tiltotta, a családjától is tiltotta, nem engedte el sehová, mindenhová ő vitte és hozta, a külsejét is átformálta olyanra, ahogyan neki tetszik. Nekem elegem volt abból, hogy a barátnőm meghülyült és egy szót nem lehetett vele váltani anélkül, hogy azt az idiótát megemlítette volna, ha esetleg találkoztunk, akkor is jött a barátja és úgy viselkedtek mintha én ott sem lettem volna. Valamint szerintem eszméletlenül gáz volt az egész kapcsolatuk, legalábbis nekem hányingerem van az ilyen pasiktól. Persze, ha elmondtam a véleményemet, hogy szerintem ez nem normális, beteges stb., akkor én voltam a hülye irigy ribi stb., azóta már nem is állok szóba ezzel a lánnyal.

2018. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!