Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátnőmnek hogyan adagoljam...

Barátnőmnek hogyan adagoljam be? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Elmennék koncertre egy hónap múlva de tudom, hogy ez a barátnőmnek nem tetszene. Győrben élek vele albérletben. A koncert Pesten lesz. Ő kicsit féltékeny típus és tuti nem örülne neki. Én 26 ő 27 éves. Szerintem eléggé probléma, hogy ilyen dolgokon kell agyalnom. Most vagy velem van a probléma, vagy vele. Vagy mindkettőnkkel. :D

2018. ápr. 6. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Mindkettő.

Basszus mi az, hogy adagolni kell ezt neki? Ne szórakozzatok már. Ez nem is kapcsolat hanem bohóckodás.

35N

2018. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Oszt ha ennyire parázol, miért nem viszed magaddal a koncertre?
2018. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
96%

A kapcsolatok nem arról kell szóljanak, hogy korlátozzátok egymást különböző dolgokban. Állj a talpadra, légy férfi! Ha egy ilyen hülyeségen parázik, vidd pszichológushoz, vagy hagyd a francba.

Ha ennyire gátoljátok egymást, akkor nem lesz hosszú távú ez a kapcsolat, mert ez már nem normális. Kössetek kompromisszumokat.

2018. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem párkapcsat, ez szerencsétlenkedés. Részéről hiányzik a bizalom, nem tudjuk, indokkal vagy anélkül, te meg megpróbálhatnád elhívni, hátha neki is lenne kedve. Ha nincs kedve, lelkiismeretfurdalás nélkül elmehetsz a koncertre, nincs ezen több agyalnivaló. A férjem most esett haza a Metallica koncertről, és tökre örülök, hogy egy ilyen élményben volt része, szerintem ez a normális hozzáállás.
2018. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Mind a ketten hibásak vagytok, ő abban, hogy nem tud normálisan kötődni és bizalmatlan, féltékeny (amit én személy szerint elfogadhatatlan jellemhibának tartok, de kinek mi), te pedig abban, hogy ezt az undorító korlátozó viselkedést eltűröd tőle - amivel csak megerősíted benne, hogy helyes, amit művel. Ez egyáltalán nem olyan dolog, ami be kéne adagolnod, egészséges kapcsolatban ebből nem kéne konfliktusnak lennie. Ez így egy rossz vicc, nem pedig párkapcsolat.
2018. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Mit kell ezen adagolni. Megyek pestre koncertre. Jössz, vagy maradsz? Ha féltékeny akkor húzzon el ne keserítse meg a másik életét a nyomorával.
2018. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!