Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám csillapitani a...

Hogyan tudnám csillapitani a szeretethiányomat, ha senki sem szeret?

Figyelt kérdés

Az a felnőtt, aki a szeretetet gyerekkorában nem ta-pasztalta meg, egész életében csak ez után sóvárog, szomja-zik erre.


Mindenki átélte már azt, amikor szüksége lett volna arra, hogy szeressék, és amikor szeretetet kért, nem kapta meg azt. Ez olyan kudarc, amivel kevesen tudnak jól megbirkózni.



Eddig még sosem volt barátnöm!Barátom sincs.

f24



2018. aug. 12. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem olyan nincs, hogy senki se szeret. Keress olyan embereket, akik boldogok azért, ha a társaságodban lehetnek, akik meg nem éreznek így, azt nem kell erőltetned.
2018. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A nick neved az oka
2018. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Miért panaszkodsz szeretethiányra, ha mindenféle random embernek azt kívánod, hogy fulladjon meg?


“Krokodil könnyek”, semmi több.

2018. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 Csak azt tudnám,hol és hogyan kellene keresnem.


2-3 Ja bocs,hogy kintmaradt a nick nevem!

Csak viccesnek tünt,mikor regisztráltam!

Egyetlen egy ember sincs a világon akinek ilyet kivánnák!

Csak vicc na!

2018. aug. 12. 14:18
 5/11 anonim válasza:
100%
Ismerkedj új emberekkel! Erre alkalmas hely például egy kocsma (persze, csak egy gyümölcslé mellett, ha rám hallgatsz, nem alkoholizálsz! :) ) Én is nemrégiben elkezdtem kocsmába járni, és már legalább 7-8 kedves ismerősöm lett! :)
2018. aug. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En azt mondom hogy ha valakinek ennyi ideje nincs baratnoje esnincs baratja, akkor nagyon komoly es drasztikusan meg kell valtoznod. Es ehez rengeteg anyag van neten, youtubon. Pl: ombizalom noveles, motivacio stb.
2018. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Magadat kell megtanulnod szeretned. Addig ezer baràt mellett is szeretethianyos lennél.

Nem fugghet mastol a szeretet csak magadtol mert az emberek jönnek mennek àllando változoi a környezetnek, a fix egyedul te vagy magadnak.

2018. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te jó ember vagy.
2018. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De annyira nem mint én.
2018. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát
2018. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!