Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányoknak a nadrág?

Miért ilyen a lányoknak a nadrág?

Figyelt kérdés
Én is ezzel a problémával küzdök...ez nyár elején kezdett alakulni..felvettem egy rövidnadrágot és észrevettem, hogy valamiért a nunimnál van egy háromszög..felvett egy másikat is és ott is...szó sincs arról, hogy feszülős nadrágot vettem fel, ez nem farmer rövidnadrág volt...az összes nadrág ilyen rajtam és eléggé idegesít...kisebb és nagyobb korosztálynál is észrevettem :/
2018. aug. 12. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg képet tudsz mutatni, mire gondolsz? Mert lehet, hogy csak a nadrág szabása miatt olyan, de nem tudom, pontosan hogyan kell elképzelni.
2018. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem...
2018. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Fogalmam sincs mire gondolsz. Én is sokszor veszek fel rövidnadrágot... másokat mondjuk nem bámulok, de semmi különöset nem vettem észre se magamon, se bárki máson.
2018. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Azért,mert pasi vagy!?
2018. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Én értem, hogy mire gondolsz. Szerintem ez a nadrág szabásától, anyagától is függ. Csomó nadrágban nekem is van “háromszög”. Én azt vettem észre, hogy általában a lazább, bővebb nadrágoknál fordul elő, mert begyűrődik oda és a feszesebb, rugalmasabb nadrágok kisimulnak. Viszont van olyan is, hogy pl. túl kicsinek érzem azt a részt és ilyenkor “tevepatásodik”, “háromszögesedik”.
2018. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem arra gondolsz, amikor "tökös" a nadrág? Tehát mintha lenne ott hely a koronaékszereknek, attól függetlenül, hogy női a nadrág. Ez a sz.r szabás miatt van. Én sem szeretem, sok nadrág ilyen.
2018. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!