Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóbeli érettségire lányoknak...

Szóbeli érettségire lányoknak fekete rövidnadrág is elfogadott vagy inkább csak szoknya/hosszabb nadrág illő?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Rövidnadrágot ne, az ilyen alkalomra nem illik.
2018. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szoknya, vagy hosszú nadrág inkább (ami nem farmer).
2018. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
1 napot se bírtok már ki normális öltözetben?
2018. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nadrág semmilyen formában nem illik csak szoknya!
2018. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én fekete hosszúnadrágban voltam (az emeltjeimen is), és senki sem szólt meg érte. Nekem így volt kényelmesebb, plusz mivel bringával járok, ahhoz nem igen passzol a szoknya. De amúgy emelt biosz szóbelinél várakozás közben láttam olyan srácot, aki térdgatyában volt és sima pólóban. :D Nem hinném, hogy az öltözéked miatt ne engednének szóbelizni, tény, hogy kicsit elegánsabban kell menni, de azért a szoknya nem kötelező dolog.
2018. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Lehet nem szólt senki,de hogy gondoltak rólad valamit az is biztos!

Ennyire ne tiszteld meg a vizsgabizottságot...


Egyszer bármilyen “kényelmetlenebb” ruhát kilehet birmi és talán a bkv-n való utazáson sem halsz meg.

2018. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem hinném, hogy egy szimpla fekete nadrág miatt gondoltak volna rólam valamit. Annyi minden zajlik, pont azon kattognak majd biztos, ki mit viselt. :) Mellesleg a vizsgabizottság nőtagjai sem viseltek szoknyát - a saját tanárnőm is szóbeliztet emelten, de mindig nadrágban ment.. Nem pesti vagyok, úgyhogy bkv kilőve. :D Amúgy sem az összképemet kell pontozniuk, hanem a tudásomat.. Emelt bioszom max. pontos lett pl. ;)
2018. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Taníts mester! Holnap megyek biosz emeltre :'(
2018. jún. 11. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi erővel mehetsz esküvői meghívásra melegítőben is mert hát a részvétel a fontos.


Az hogy a többiek miben voltak az az ő szegénységi bizonyítványuk és szégyenük,hogy ilyenkor nem adják meg a tiszteletet a diákjaik felé.

2018. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úúú sok sikert holnapra kedves kérdező! :D Annyit tudok csak tanácsolni, hogy a tételhúzás előtt/közben pozitív gondolataid legyenek "én jó tételt fogok húzni, olyat fogok húzni amit tudok, jól fog sikerülni" és hasonlók az én mantráim, aztán vacillálás nélkül kihúzom és tádám, eddig ugye bevált (holnap kémián majd kiderül :D). Meg persze a bizottságtól is függ, remélhetőleg rendesek-kedvesek lesznek. :)


Azért egy fekete nadrág és a melegítő között ég és föld a különbség. A tiszteletadást én nem ilyen felszínes formulában adom/várnám el, én úgy adom meg, hogy ha bemegyek akkor köszönök, ha végeztem elköszönök, stb. Szerintem az ilyen "jól" neveltség többet számít, de hát kinek mi.

2018. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!