Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányoknak, hol érdemes...

Magas lányoknak, hol érdemes hosszú nadrágot venni?

Figyelt kérdés
Sok esetben Bershkaban H&Mben Tallyban a nadrágok rövidek a virgácsaimnak. 😞175cm vagyok kb hozzá olyan 64 kg a méretem többnyire 38as de sok esetben vagy túl hamar kinyúlik a nadrág és a kis darázs derekamról lecsúszik vagy éppen a hossza a bokamat verdesi :DD 🙆🏼 megérné inkább Levisben nézelődni, vagy kicsit márkásabb helyeken remélve hogy ott nagyobb a választék és a magas csajszikra is gondoltak? Nem néztem még ott nadrágokat így nincs tapasztalatom, érdekelne a tiétek 😊Egyedül azt sajnálom hogy ezek ára elég borsos na de , nadrágok us maradnak egy jó időre 😪Köszönöm válaszaitok🙌🏻

2016. nov. 8. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia levis nagyon jo. Raadasul kulon hossza van a nadragoknak.

A te magassagid nem is extra igy egy 28/34es biztosan jo lenne hosszra is.

2016. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
átérzem, én 178 cm vagyok. levi's tudnám ajánlani vagy online rendelést: topshop tall részleget pl.
2016. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!