Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jo otlet lenne...

Szerintetek jo otlet lenne vagy inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, van egy erettsegim, meg egy targoncavezetoi szakkepesitesem, tobb mint masfel eve targoncavezetokent dolgozok, es arra gondoltam, hogy magamra varratok egy vezeto uleses targoncat. Szerintetek? A tetovalasnak egyebkent lenne mondanivaloja szamomra.

2018. aug. 12. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra van jelentése, és úgy érzed nem bánnád meg, tedd meg nyugodtan.
2018. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tedd meg!
2018. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
En nem ajanlom.
2018. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak ha egy életre szóló mondanivalója van. jól gondold át, 10-20-30év múlva i solyan jelentőségű lesz a mondanivalója, mint most?
2018. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugy vagyok vele, hogy 10-20-30 ev mulva is megmutatna az a tetovalas azt, hogy honnan is kezdtem es hogy merre fele is jutottam.
2018. aug. 12. 21:16
 6/7 anonim válasza:
Ha az életed szakaszait szeretnéd felvarratni meg azt, hogy hol kezdted és szeretnél folytatást akkor úgy csináltasd, hogy majd bővíthető legyen! Amúgy jó ötlet!
2018. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy csinaltassam meg ugy hogy kesobb bovitheto legyen?
2018. aug. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!