Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek elmondjam ezt a...

Szerintetek elmondjam ezt a történetek a kollégámnak vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

3 éve volt az egyik kollégámmal kb 3 hónapig tartó viszonyom. Fél éve meg összejött az egyik közvetlen kolléganőmmel, akivel nap mint nap együtt dolgozunk. Amikor ezt megtudtam, akkor a régi sebek újra felszakadtak bennem és eléggé szarul éreztem magam. Enélkül is volt már alapból elég bajom, de ez végképp beletaszított a depresszióba.

Részben emiatt úgy döntöttem, hogy felmondok, mert nem akarok életem végéig antidepit szedni, meg szemtanúja lenni az ő románcuknak(akivel volt az afférom ő sem dogozik már rég ott egyébként).


Azon gondolkodtam, hogy elmesélném neki ezt, hogy ne csak én érezzem már rosszul magam. Csak ez meg olyan kicsinyes és az jöhet le ebből, hogy nem vagyok ezen túl, pedig ha nem tudtam volna meg akkor nem foglalkoztatna a dolog.


2018. febr. 23. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én elmondanám! Csak azért is...
2018. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha lúzernak akarsz tűnni, mond csak el!
2018. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
te mekkora egy szrkevero nyomorult vagy. "hogy ne csak én érezzem már rosszul magam"... szanalmas.
2018. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondold végig, nem az új csaj tehet róla, hogy az exed egy $eggfej volt.
2018. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, de legalabb tudni fogja o is, hogy kicsoda o valójában
2018. febr. 23. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt megléped, akármit csinálsz, utána, a történet végére te leszel elmondva mindennek. Akármit mondasz, akármit teszel, a nő nem fog rájönni, milyen, amíg meg nem tapasztalja.
2018. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mit mondasz el? “Mi 3 éve 3 hónapig dugtunk.” Erre a kolléganőd: “Jó, na és?”
2018. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy depis vagy emiatt, d elegánsabb lenne megtartani magadnak ezt a "titkot". Három hónapos viszony pedig igazából semmi.
2018. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3éve jártatok, 3 hónapot. Az szinte semmi, azzal jön össze akivel akar.
2018. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül úgy döntöttem, hogy hagyom az egészet a fenébe.

Csak az a baj, ha kérdezgetik miért akarok elmenni, akkor egy csomó apróságot tudnék felhozni, ami még nem olyan hű de nagy ok egy felmondásra, ezt meg azért nem lenne célszerű elmondani. Mondjuk erre is kitaláltam valamit, hogy ne mondjak konkrétumot, de mégis a tudtukra adjam, hogy mi nem okés.

2018. márc. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!