Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek a barátságnak lőttek és...

Ennek a barátságnak lőttek és hagyjam inkább a fenébe ennyi év eltelte után?

Figyelt kérdés

Pár éve (3), amikor összejöttem az exemmel, akkor megismertem a haver barátnőjét, akivel akkor éppen össze voltak veszve valamin. Akkor ismerkedtem meg szintén egy másik csajjal, az exem haverjának barátnőjével. Hasonló volt a stílusunk és mindketten egy környékről származtunk, így hamar megtaláltuk a közös hangot. A fiúk ezen poénkodtak is, h mennyire egy hullámhosszon vagyunk. Közben az exem kibékült a havercsajjal és mivel ők újra beszélgetni kezdtek és én is kezdtem vele jóban lenni, az "új" barátnő elfordult tőlünk, mert ő nem bírta ezt a lányt, mondván, h nagyon nagy sz..rkeverő és még véletlenül sem szeretne bekerülni az ő atmoszférájába, mert majd meglátom, h miatta mennyiszer fogunk veszekedni a párommal. Nem is beszélt velem, megszakította velünk a kapcsolatot, így 2 tűz közé kerültem.

Hát mintha megjósolta volna. Azután, h békesség lett köztük, elég sokszor is volt összezörrenés köztünk, mindig ez a havercsaj volt a bibi. Akkori szemmel így láttam, de ma már egész másképp. Féltékeny lettem. Azonnal eszembe jutott, h meglett mondva előre, h ez lesz.

Egy szülinapi bulin adódóan újra beszéltem a csajjal aki elfordult tőlem. Leültem vele, mondtam neki, h teljesen igaza volt és azóta sokat is veszekedünk, amióta ők kibékültek. Kibékültünk, mondta, h soha többé nem fog tőlem elfordulni.

A havercsajjal nem is kommunikáltam, érzékeltettem vele, h nem kérek a barátságából. Kisebb harcok alakultak ki. :D Közben az exemmel szétmaradtunk, mert úgy éreztük, h nem passzolunk. A szakítás után az "új" barátnőm ismét eltűnt. Nem jelentkezett. A közösségi oldalakról is törölt és nem válaszolt az üzenetemre. Ismét "cserben hagyott".

Az exemmel való szakítás után bocsánatot kértem a havercsajtól, amiért úgy viselkedtem vele. Akkor talán elfogadta a bocsánatot, de h köztünk sosem lesz közelebbi baráti kapcsolat.

Elkerültem azóta egyetemre. Megismertem egy csajt, aki egy osztályba járt az anno "új" barátnőmmel. Megkérdeztem tőle, h mi van a lánnyal, mivel eltűnt hirtelen és nem válaszol semmire sem. Annyit mondott, h ez ő. Az igazi énje. Vele is ezt csinálta, állítólag legjobb barátnők voltak, majd egyik napról a másikra megszakadt a kapcsolat köztük, nem jelentkezett és, h ne vegyem a szívemre. Ekkor úgy valami megroppant bennem, h ez ilyen csaj, aki megkavarja az emberek körül a dolgokat...

Pár hónapja pedig ismét eszembe jutott ez az időszak és ismét lelkiismeret furdalásom van, h talán egy jó embert üldöztem el magam mellől, aki soha nem ártott nekem és én ostoba egy más ember véleménye és tapasztalata szerint ítéltem őt meg. Tudom, ez nem indok ahhoz, h valakivel csak úgy összevesszünk, de visszanézve még csitri voltam...

Most másképp látom. Annyit gondolkodtam, h írok a havercsajnak egy levelet és leírom neki azt, amit akkor gondoltam, akkor és most, de félek, h kinevet, vagy másokkal fog rajtam nevetni a levelemen, mivel az exemmel azóta is jóban vannak, sőt a jelenlegi barátnőjével is. Szerintetek mit tegyek? Köszi ha elolvastad! :)


2017. nov. 18. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Így kívülállóként te pont ugyanazt tetted az exed havercsajával, ami miatt kiakadtál a másik lányra: egyik napról a másikra elfordultál tőle. Hagyd, ez menthetetlen. Pláne hogy közben a fiúval is szakítottál, te abból a társaságból így örökre kikerültél. Ne erőltesd, de vond le a tanulságokat, és legközelebb majd bölcsebb leszel.
2017. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!