Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki hasonloan?

Van valaki hasonloan?

Figyelt kérdés
Egyszeruen sajnalom a penzt magamtol. Hiaba dolgozok de ha veszek egy valamit vagy elmegyek kajalni vagy hasonlo utana meg ugy cagyok kidobtam 5 ezret tiz ezret stb. Szoval a legalapabb dolgokra kiltok csak kineztem egy cipot ha akarnam megvehetnem de inkabb nem mert most 10-15 ezret nem akarok kidobni. Regebben ez forfitva volt most meg sajnalom meg magantol is ugymond mert nem szivesen koltok csak ami tenyleg muszaj. Ilyen gyors kajaldakba is ritkan megyek mert nem eri meg.
2018. aug. 13. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is.

Kivéve talán a gyorskaja, nem nagyon tudok főzni, mostanában se idő, se energia, se türelem hozzá, így rá vagyok kényszerülve. Egyébként igaz.

2018. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs. Mert a fukarság, akár önmagad, akár más írányába, az egyik legalantasabb dolog egy ember belsejében.


A fukar emberektől én távol tartom magam, és nem szeretem ha megjelenik akár egy is a környezetemben.


Nálunk az egész családban nincs fukar ember (bele értve a 90 éven felüli nagymamámat is), akár van pénze, akár szegény. Nálunk mindig adnak. Ha mása nincs az embernek egy tányér ételt, ha több van akkor meg többet, ha a szükség úgy hozza.

2018. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolso felre ertetted. Nem ugy vagyok spur hogy sajnalom ha mondjuk a szomszed nak nincs kajaja vagy valami akkor adok es nyilvan nem penzert. Vagy ha ugy van meghivom egy havert ha ugy adodik nem ezen van a hangsuly hanem hogy nem koltekezek magamra szoval ugy vagyok vele hogy ha megtudek venni egy uj telefomt mert a regi dogledezik inkabb megvarom mig teljesen tonkre nem megy mert saj alom kidobni ra apenzt vagy ha elmegyunk kocsmazni neha nxilvan nem a legdragabb piamat veszem meg szoval nem az hogy en sajnalok egy szelet kenyeret is mastol vagy egy kvt egy hajlektalantol nem ez a baj.
2018. aug. 13. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:

3+ Ok, ha így gondoltad, akkor mondok rá mást:D


Szerinted ha egy anyukának megszületik a babája, és az ura mondja neki, hogy menjen kicsit vásárolgasson magának ezt azt, lazítás képpen akkor mi fog történni?:D


Anyuka nagy bőszen elmegy, elkezdi végig járni a boltokat, majd hazatér a babának és az urának valami cuccal, magának meg semmit nem vesz:D


Tudod hányszor jártam így? a két kezemet, ha 100x megszoroznám az is kevés lenne:D

2018. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg szórom a pénzt, ha kell, ha nem :D ez se sokkal jobb.
2018. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem dolgozok, de van pár millióm a bankban. Ezt nem felvágásként mondtam, hanem pont azért, hogy semmire nem szívesen költök, mert mindig azt érzem, hogy a tartalékaimat élem fel. Ha veszek pl egy kólát 300 forintért, már minden bajom van. Amúgy betegség miatt nem tudok dolgozni, nem azért, mert nem akarok.
2018. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem költök magamra sokat, valahogyna azt érzem, nem érdemlem meg. Alapvető dolgok oké, de más nem.
2018. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!