Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki várja még rajtam kívül,...

Ki várja még rajtam kívül, hogy vége legyen a nyári szünetnek? (Nem diák, vagy tanárként)

Figyelt kérdés

Bicskanyitogató a kérdés tudom, nem is akarok provokálni senkit, mert tisztelet a kivételnek, DE:

Személy szerint alig várom, hogy a sok slepp visszamenjen az iskolába és ne kapjon kimenőt hétköznap.

Unom már a lézengő tiniket, akik hajnalban az utcán matarészegen ordibálnak, hogy reggelente a parkban a kuka felborítva, az utca összehányva.

Hogy napi szinten kelek hajnalban szerelmi drámára.

Nyilván csak az tudja miről beszélek, aki nagyvárosban lakik.

De muszáj, hogy erről szóljon a nyár?



2018. aug. 13. 13:47
 1/8 anonim válasza:
31%
Igen, muszáj.
2018. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha már katonaságot megszüntettek, akkor menjenek is vissza tanulni rájuk fér 1kis magatartas javitó életforma,bár a suli keves már erre!Szörnyetegek!

Mondjuk akit piszkalnak a suliban annak ez rémálom hogy újra szeptember!No comment

2018. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Én mondanám, hogy várom, de felénk iskolaidőben is ugyanúgy este 10-ig kint üvöltöznek az iskolás korú gyerekek az utcán, fogalmam sincs, hogy kelnek fel másnap reggel, és egyáltalán miért engedik ezt a szüleik. 10-15 éves gyerekekről van szó. Igaz, hogy nálunk 9-kor kezdődik az iskola, de akkor is szerintem este 10-kor még utcán szaladgálni ilyen kicsi gyerekeknél nem normális.
2018. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én meg az ilyen kérdésektől vagyok ki
2018. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Én:D Mondjuk hála Istennek nekünk nem ilyen a környékünk mint ahol te laksz.Itt csendes minden, és mindenki.


Na meg 21 év alatt egyik gyerekem sem volt mattrészeg és hála Istennek, sosem kellett éjszaka innen-onnan összeszedni, mert egyik sem egy bulizós, részeges kölök.

2018. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem csak nagyvárosban...

Anyámék vidéken laknak (egész kicsi város), szombat éjjel (nyitott ablak, nincs klíma) alig tudtam aludni, mert valaki idióta tinilányok meg férfiak visongtak össze vissza, éjfél után). Ellenben nálam, Budapest, 9. emelet, klíma bekapcsol, ablak becsuk és szinte síri csend...

2018. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak el kelleen költöznöd arról a szakadt környékről.


Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

2018. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy nem várom a sulikezdést. Zárkózott, visszahúzódó emberként szinte büntetés ott lenni.
2018. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!