Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Diákok! Ti mit szoktatok...

Diákok! Ti mit szoktatok kezdeni a sulis holmitokkal mikor vége az évnek?

Figyelt kérdés
Pl használt füzetek, munkafüzetek amiket nem akartok kidobni

2017. aug. 13. 15:51
 1/7 anonim válasza:
elégetem, amit nem akarok kidobni:D
2017. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az olyanokra gondolok, amikre még szükség lehet később is, vizsgára való felkészülésnél
2017. aug. 13. 16:07
 3/7 anonim válasza:

Általános iskolában minden év végén elajándékoztam egy szegényebb osztálytársamnak. (tolltartó, táska, esetleges használatlan tárgyak meg amire még igényt tartott)

A használt füzeteimet középiskolás éveimben is mindaddig elraktam, ameddig az adott sulit el nem végeztem.

Aztán volt, hogy pár füzetet is fiatalabb ismerős elkért és hasznát vette, ugyanez tankönyvekkel, munkafüzetekkel is.

2017. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De amit elraktok, azt hová rakjátok? A többi sulis cucc közé?! Nem szeretném összekeverni így a dolgaimat...
2017. aug. 13. 16:42
 5/7 anonim válasza:
Van egy magas, polcos szekrényem kifejezetten könyveknek és oda, a legalsó polcra kerülnek.
2017. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne a többi cucc közé rakd, hanem azoktól elkülönítve (bedobozolva, bezacskózva legalább), de ne dobd ki. Mi ebben a bonyolult? Legfeljebb az lehet a gond, ha nincs neki elég hely. De azon meg nem tudunk segíteni...
2017. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bent marad a kocsi csomagtartojában és majd szeptemberben meg szelektálom ami nem kell az kuka ...
2017. aug. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!