Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hogy...

Szerintetek van olyan hogy valaki senkinek nem kell?

Figyelt kérdés

Én egy fiúnak se tetszek

Egyébként ezt nem is csodálom

Ahogy a képeken vissza nézem magam

Körülöttem mindenkinek már van párja

Meg mindenki tetszik valakinek

Csak én nem

És ez nagyon rosszul esik

De tényleg nekem meg egy fiú se mondta hogy szép vagyok ezért tettem fel ezt a kérdést

Csak írjatok erről véleményt

Hogy ti erről mit gondoltok

Köszi a válaszokat


2018. aug. 13. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Tuti, hogy tökátlagos vagy.
2018. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én túl a 30-on férfiként nem kellek egy nőnek sem.

Szerintem még fiatal vagy, előtted az élet: sportolj, menj közösségbe, tanulj valami érdekeset, és tui, hogy egyszer valakinek megtetszik a mosolyod, a hangod, a tudásod, vagy bármi más. Nyiss az emberek felé:).

Ne mással törődj ("Körülöttem mindenkinek már van párja"), hanem magaddal.

2018. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mindenkiben van valami szép.
2018. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos van ez így. Én lassan 30 vagyok, utoljára vagy 5-6 éve volt barátnőm, azóta szó szerint kilátásban sem volt semmi.
2018. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy régen legalább online tudtam ismerkedni, chat.hu és társai. Viszont mióta bejött a Tinder féle húspiac meg mindenki "instázik" azóta konkrétan semmi.


Időnként regisztrálok az ilyen appokra, például Tinderre. Csomó ismerősöm szinte gyűjti ott a csajokat meg strigulákat. Én meg fent vagyok 1-2 hétig, hónapig és amikor még 1-2 Match sem csúszik be akkor magamba zuhanok és törlöm magam.


Bár az ilyen negatív élmények miatt az elmúlt pár évben már nem is erőltetem és fejben arra "nevelem" magam, hogy meg kell tanulnom egyedül élni, túlélni.

2018. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szoktál ismerkedni? Nem lehetséges, hogy neked is többnyire az a bajod, hogy "várod a sült galambot"?


Talán senki sem fog odamenni hozzád és kérni, hogy legyél a barátnője. Erre várakozol? Nem jó az. A kapcsolatért neked is lépni kell. Nem biztos, hogy csak a kinézeted az oka. Talán a barátaid sem úgy szereztek párt, hogy csak vártak az "égig érő toronyban", hogy valaki eljöjjön értük, mint a mesékben (már nem emlékszem pontosan, hogy van az a mese, de mindegyis). Láthatóan felületesen is nézed az embereket, azt hiszed, hogy csak a kinézetedtől függ minden.


Van olyan ismerősöm, akit mindig is kicsit irigyeltem, pedig amolyan "csúnyácska lány", de nagyon barátságos, jó fej és mindig sikeresebb volt nálam párkapcsolatban (meg úgy általában emberi kapcsolatokban is). Pedig állítólag szép vagyok, na de ennyit erről.


Az a szomorú, hogy sokan, akik amúgy szépek is, azt hiszik, hogy szuper-modell szépségűnek kellene lenniük ahhoz, hogy párkapcsolatban legyenek és valaki szerelmes legyen beléjük. Fölösleges önsanyargatás és kiábrándító felszínesség az egész.

2018. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon borzalmas embernek kell lenned ahhoz, hogy senki se szeressen beléd.


Ha egy tolvaj, csöves, állandóan szakadt ruhában, félpucéron járkáló, amúgy is ronda ember vagy, akkor gondolhatsz ilyesmire. De kétlem, hogy ilyen lennél... Azt meg ne mondd, hogy egy fiúnak se tetszel. Nem ismered az összes fiút a világon, köztük engem sem.

2018. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!