Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Állítólag szép vagyok mégsem...

Állítólag szép vagyok mégsem tetszem senkinek. Miert van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondjak azt hogy szép lány vagyok dr mégsem tetszem senkinek. Ugyan miert lehet ez? Privatbam megadom a nevem es jelollek facebookon. Eleg belevalo csajnak mondanak. De megsem kellek senkinek. Mi lehet velem a baj?

#szépség #szornyeteg
2014. nov. 24. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy szép vagy, annak sem tetszel?

Talán túl belevaló vagy! Az ilyen felajánlkozás nem sok mindenkinek jön be, legalábbis akkor nem, ha barátnőt keresnek.

2014. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem tetszel senkinek? Ha szép vagy akkor kb mindenkinek tetszel, de ez még nem jelenti azt hogy érdekled is őket, vagy akarnak tőled bármit is.
2014. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem nem viselkedsz/öltözködsz elég nőiesen, de egy kép többet mondana.
2014. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is van így :) kűlsőleg mindenkinek tetszek, sokat mondják ( sok fiú is) DE nekik kűlsőre tetszek csak. Nálam az a baj, h néha túl csendes és gátlásos vagyok. Szóval szerintem itt is vmi belső dolog lehet a gond
2014. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!