Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom magam. Valaki más is...

Utálom magam. Valaki más is van így ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Minden reggel mikor felkelek es a tukorbe nezek elsirom magam es magamba mindig elmondom mennyire csunya vagyok es hogy utalom magam.


Valaki van meg igy?

Te miert utalod magad?


2018. aug. 14. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért mert semmit se érek.
2018. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így.

Szerintem mostantól mondd azt a tükör előtt, hogy szereted magad. Nem biztos, hogy használ, de jobb, mint ha azt mondogatnád folyton, hogy utálod magad.

2018. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Én is csúnya vagyok, utálom is magam meg az életem, de a tükörben mindég magamra kacsintok.
2018. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen en is utallak.
2018. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem:) Ha más milyen lennék, az már nem én lennék, hanem más, vagy korcsosult én-mint akik plasztikáztatnak:D


Akik plasztikáztatnak azok már nem egészek, csak más ember által az adott időnek kialakított valami, ami mint láthatjuk eléggé korcsosúl idős korban (szinésznők/szinészek arcán például teljesen jól látni ezt a jelenséget.)

2018. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csúnyán aknés az arcom,katasztrófa a külsőm,belsőleg sem érek egy fillért sem.Ugyanígy vagyok,mint Te..
2018. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utálom magam, amiért eltékozoltam a tehetségem és amiért lusta disznó vagyok.
2018. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is gyűlölöm magam. Utálom az arcom, a testalkatom, meg kb. mindent a kinézetemen. Még csak a belső értékeimmel se tudok kompenzálni, mert ott sincs semmi szerethető.
2018. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is utálom magam. Miért? Mert ronda, buta és gyenge vagyok.
2018. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy utálom magam, de tudom, hogy rengeteg negatív tulajdonságom van és gyakran rosszul is érzem magam miattuk. Kezdve azzal, hogy lusta vagyok, gátlásos, zárkózott, önállótlan, ügyetlen... A kinézetemmel sem vagyok teljes mértékben elégedett, de már igyekszem elfogadni magam. Gyakran érzem magányosnak magam, mert egyszerűen képtelen vagyok kapcsolatteremtésre.
2018. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!