Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen undorító féreg...

Tényleg ilyen undorító féreg a mai társadalom?

Figyelt kérdés
Göllében élek és egyszerűen undorító amit egyes emberek művelnek. Például: drogot árulnak, nem tudnak úgy végig menni az utcán hogy nem kiabálnák a g*ci meg b*zdmeg szavakat és nagy menőnek érzik magukat hogy a valószínűleg agyon drogozott kigyúrt kutyájukkal széttépessék az emberek macskáit. És ha próbálsz valamit szólni nekik bandástól akarnak rád menni mert egyedül nem megy nekik. És egyre többen vannak.
2018. aug. 17. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Végidők vannak, és ez csak rosszabb lesz.
2018. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerezz be viperát paprikasprét gázstukkert és verd lődd halomra mindet . Ez a megoldás .
2018. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Te laksz prosztó környéken. Én semm ilyet nem látok, hallok, tapasztalok.
2018. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
A társadalom nem ilyen. Amiről írsz, az nem az egész társadalom, csak a legalja. Sajnállak, hogy ilyen putri helyen kell élned, de hidd el, van gyönyörű része is az országnak!
2018. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Amiket írsz, azok még nem is olyan vészesek. Az ember elég fejletlen faj, úgy is remekül fenn tudom tartani a mizantrópiámat, hogy igen jó körökben mozgok, optimista vagyok és alapvetően szeretem az embereket, legalábbis hozzávetőlegesen, távolról s persze nem mindenkit...


Mai? Szerinted régebben jobb volt? Inkább még sokkal rosszabb.

2018. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Régen ez a falu sem volt ilyen... De szaporodnak mint a patkányok.
2018. aug. 17. 15:30
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Egy 1000főt sem számláló község lakóinak viselkedése alapján ítélnéd meg az egész társadalmaz Szerintem mozdulj ki kicsit a világba.
2018. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, ez a válasz egyértelművé tette, hogy a te világod olyan, mint a belsőd.
2018. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Nem sűlyed az emberiség!

Ilyen gonosz vala rég,

Ilyen gonosz már kezdet óta…

Hisz különben nem kellett vóna

Százféle mesét,

Eget, isteneket,

Pokolt és ördögöket

Gondolni ki, hogy zaboláztassék"

2018. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem hiszem hogy az én világom olyan lenne mint a belsőm. És nem csak a falu alapján itéltem meg. a fizetés időszakban előbukkanő erőszakos pénzkövetelők a városban is a színvonalat mutatják.
2018. aug. 17. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!