Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még olyan, akit nem...

Van még olyan, akit nem érdekel a karrier és prioritásilag akármennyit is kell dolgozni, sosem elsődleges neki az, hogy ő milyen szerepet tölt be a társadalomban?

Figyelt kérdés
Én elvagyok az úgynevezett "prolikkal" is egy helyen, mert nem érdekel, hogy hol dolgozok, csak megbírjam csinálni. Emellett rajzolok, barátaimnak, barátnőmnek, hobbimnak élek és teljesen másodlagos szerepet tölt be nekem a munka. "csak legyen valami, ami fizet" alapon.

2018. jún. 17. 05:00
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a kompenzálós emberek emiatt úgy tűnik, hogy lenéznek engem is, de mást is. Pedig abszolút nem lényeges dolog szerintem. Nem attól vagy ember, hogy mit és hol dolgozol... Ez az én meglátásom. Kicsit helyre kéne billeszteni a társadalmat.
2018. jún. 17. 05:02
 2/32 anonim ***** válasza:
61%
Inkább téged kéne kicsit helyrebillenteni. Senki nem az alapján fog téged bekategorizálni, hogy rajzolgatsz. No meg azért nem is adnak semmit a boltban.
2018. jún. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Jó, de ha a túlélés az elsődleges életcél és háttérbe szorulnak egyéb értékek, akkor mi értelme ennek az egésznek?
2018. jún. 17. 05:20
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

“Én elvagyok az úgynevezett "prolikkal" is egy helyen, mert nem érdekel, hogy hol dolgozok“


No, akkor te is úgynevezett proli vagy. Enni legyen, a többit leszarom - pontosan ez a proli mentalitás. Az cuki, hogy a rajzolgatástól különbnek érzed magad a munkatársaidnál, közben lehet, hogy páran százszor okosabbak és ambíciózusabbak nálad, te meg prolizod őket és kegyesen elvagy köztük.

2018. jún. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Kecsapot gyártó cégnél dolgozom. 100% paradicsomból. Szóval vicces is lenne, ha nem venném komolyan a munkám és kevesebb paradicsom kerülne a kecsapba. Én komolyan gondolom. Amúgy majonézet is gyártanak, de az kissé máshogy készül, a kecsaptól eltérően. Nem szeretném hangsúlyozni, mennyi pénzt is keresek ezzel, de miért legyen elsődleges? Ennek itt nincs értelme. Nézd meg a weboldalon, hogy mindig frissen készülnek és abban én is kiveszem a nagy részt. Én szedem a friss paradicsomokat, szóval én is hozzájárulok az etetéshez. De csak a 100%os paradicsomokat szedem le. Különben az én munkám sem lenne használható alkalmasságokra. Ha túl folyékon, az se jó. Ha sűrű állagú, nem jó. Erre külön recept létezik. Van. Amit nem adhatunk ki a kezünkből. Leszedni is külön eljárással kell a paradicsomot, nem csak úgy idehozzák, mintha jól telne a nap. És nagy kosárakban. Azokba kell szedni, hogy ne nyomódjon össze.
2018. jún. 17. 06:11
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
engem sem érdekel karrier ,inkább családom meg legyen annyi pénzünk amiböl nyugisan elélünk.
2018. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%
Azért enyhén nagyképüség leprolizni bárkit is, hogy te is az vagy... beképzelt hülyegyerek, a rajzolgatástol meg nem leszel Valaki, hiába vergödsz.
2018. jún. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Dehát én gyakorikérdéseken olvastam, hogy le lettek prolizva, azért is írtam oda, hogy "úgynevezett". Nem szerintem azok.
2018. jún. 17. 06:36
 9/32 anonim ***** válasza:
47%

És mondhatod, mennyire okos vagy... hagyjuk, betanitottak valamire, de ÖNÁLLOAN semmit nem tudnál megcsinálni mert nincs hozzá képzettséged.


Egy gyárban csomagolni nem nagy cucc, ellenben elvezetni egy projektet normálisan, vagy felismerni, ha a gyerek nem fejlödik normálisan, már annál inkább.

2018. jún. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
ezek se "nagy cucc"-ok annyira. Úgy alakult, hogy ahhoz értenek és körülbelül ennyi.
2018. jún. 17. 06:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!