Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérlek tisztelettel! Van...

Kérlek tisztelettel! Van megvalósítatlan elképzelésed egy jobb életet illetően?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van, szerintem, ki ezzel, ki azzal küzd az életének különböző területén:D
2018. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg a padlóról állok fel, szinte a nulláról, más rég feladta volna a helyemben, de én minden napot új kihívásként élek meg. Minden kitűzött célt el lehet érni, ha nem a valóságtól teljesen elrugaszkodott dologról van szó, csak akarni kell, tenni érte és minden pofon után talpra állni. Nagyon erős kitartás, küzdőszellem és motiváció kell és emellé egy jó adag szerencse is, ha az események kedvezeő láncolatát szerencsének nevezzük.
2018. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen! Mindig is volt. Sokak szerint az élet unalmas lenne gonosz emberek nélkül. Szerintem meg nem. E világi felfogás szerint lenne csak unalmas. Mert ezt ismerik, ezért ez a természetes. Számomra mindig is természetellenes volt. Itt a túlélésre kell játszani. Sok ember emiatt átgázol másokon. Vagy csupán azért mert élvezi. Vagy mivel őt is bántották, jogot formál magának- megengedi magának hogy ő is ezt tegye. Megvetem az ilyen embereket. Egy olyan világban élnék, ahol senki nem bántsa a másikat. Ahol ha valaki gyenge valamiben odamegy egy erősebb és segíti. Ahol mindenki tiszteli egymást. Ahol az anyák nem tekintik tehernek a gyermeküket. Ahol senki nem él vissza a másik érzéseivel. És ahol az isten nem várja el, hogy helyette küzdj meg az ördöggel. Ahol ha meg is halnának az emberek, de fájdalom és betegseg nelkül, egy hosszú, boldog, teljes élet után.
2018. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha valakinek van egy alapbetegsége, problémája, akkor bármennyit is görcsöl rajta, nem tud "jobb életet" teremteni.
2018. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!