Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választhatnál, melyiket...

Ha választhatnál, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

A lehetőségek:

Egy olyan relatíve stagnáló életet élnél, amiben nem történik semmi jó, és semmi rossz vagy pedig egy olyat, ami kiszámíthatatlan, de szórványosan ugyan, de több rosszat tartalmaz mint jót. Melyiket választanád?



2018. aug. 18. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát magyarul: egy hibernált élet és egy nehézségekkel telt küzdős élet között kéne választani, amiből az előbbi értelmetlenül éli le az életét, és elmúlik, csak az aranyai és értékei maradnak utána, vagy aki értelmesen, küzdéssel és céllal az elmúlás után.


Jól értem?

2018. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Igen, pontosan. :D
2018. aug. 18. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp a másodikat. Ha se jó, se rossz nem történik velem, az nem élet. Inkább legyen több rossz, legyen miért élni és küzdeni. Legyen motivációm élni.
2018. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem az elsőt.
2018. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 Küzdős:D


Az elsőben megfulladnék, mert nem az én világom a Dagobert bácsis élet, a henyélés, a Wellnesezés, Plázázás az nem az én műfajom. Nekem az nagyon üres járat lenne..

2018. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel a 2-es verziót már ismerem, ezért az elsőt választom.
2018. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám, mert a 2.-hoz fel kellene nőni.
2018. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt átéltem, és az elsőt választom, mert a 2. verzióban nekem a több rossz azt jelentette, hogy 2x is meghaltam.
2018. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a másodikat választanám.

Akkor legalább lennének céljaim, élményeim és végre nem unatkoznék tovább! :D

Nagyon unom már az első típusú életet.

2020. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!