Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ami igazán boldoggá tesz?

Mi az ami igazán boldoggá tesz?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy jó könyv, egy kisgyerek mosolya, és az, ha a párom szerelmesen rám néz.
2018. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Őszintén? Jelenleg az tenne boldoggá, ha lenne altatóm, amivel át tudnék aludni egy napot, álmomban csodás dolgok történnek, amit imádok. :3 De amúgy változó. Mindig az, amire szükségem van. :) Pl párkapcsolat, alkotás, zene, futás, tv, könyv, segítség nyújtás... Stb Ha boldog akarsz lenni, csak engedd azt meg magadnak, amire szükséged van. :)
2018. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha másoknak örömet okozok :) ( jo értelemben!!)
2018. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A férjem és a gyerekeim. 😊
2018. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1Zsoltár 1."Boldog ember az aki nem követi a gonoszok tanácsát, bűnösök útjára nem lép, és gúnyolódók közé nem ül, hanem...

A folytatást tudod.

2018. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
Kutyák, könyvek, jó zene, rajzolás.
2018. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Az tesz boldoggá ha a Szerelmem üzenetet küld nekem.

Zs+A=❤

2018. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor vagyok boldog, ha érzem, tudom, hogy van értelme az életemnek.
2018. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy szép női lábfej.
2018. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy pillanatnyira, vagy hosszútávúra gondolsz. Ha elolvasok egy jó könyvet, még pár óráig/napig lehet hogy a fejemben jár, eszembe jut, gondolkodok rajta, és örömmel tölt el. Összességében viszont nem teszi teljessé úgy az életem, hogy azt mondjam, emiatt boldog életet élek. Ami ilyen, az az, ha emberekkel foglalkozhatok. Ha fárasztó is, nehéz is, semmi sem tud úgy feltölteni. Lehet ez akár a környezetem is, ha felvidítok valakit, meghallgathatom, tanácsot adok neki, vagy együtt megvizsgáljuk, hogy hogyan javíthatna az adott helyzeten. Ha ez nem lenne, mindig ott lenne egy üresség bennem.
2018. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!