Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az ami igazán boldoggá...

Mi az ami igazán boldoggá tenne titeket?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé foglalkoztat a kérdés,talán mert nem minden megy rendben körülöttem..Engem az tenne boldoggá ha eljuthatnék bárhová, ahová csak szeretnék. Annyi dolgot tennék még meg.A világ legboldogabb embere lennék, ha lefotózkodhatnék egy boeing777essel vagy egy a380assal.Akkor teljesülne egy álmom.

Ami a hétköznapokban boldoggá tesz az az,amikor elmegyek vmi elhagyatott útra bringával és közben fülhallgatóról szól a zene és éneklek. Mostanában valami új dolgot kéne vinni az életembe,csak nem tudom mit.


2018. júl. 6. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy normális barátnő és egy új gitárerősítő.
2018. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi problémáim legalább fele megoldódna, ha el tudnék menni végre pihenni a tengerhez, és ha lenne társam.
2018. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kedves és szép feleség, 3 gyerek, egy kutya, autó, egy szép nagy ház, és sok sok pénz.
2018. júl. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egészség,keményebb szerszám,ne keljen dolgozni,és rengeteg pénz a folyószámlán.
2018. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi nem tesz igazán boldoggá, talán mert nincs olyan hogy boldogság. jó ez í]y....
2018. nov. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!