Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le a válaszadó...

Miért pontozzák le a válaszadókat, amikor a kérdésre válaszolnak? Nem értenek vele egyet? Vagy rosszindulatból?

Figyelt kérdés

Mint például itt is: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Szerintem a legtöbb válasz hasznos. Lehet, hogy a kérdező pontozta le a válaszolókat azért, mert dühös, hogy talán feleslegesen vett 50-es ruhát? A hírhozóra haragszik vagy egy troll pontoz le bizonyos válaszokat?

Nem ez az első eset, kedves hangvételű, pontos válaszokat is lehúz(nak) valaki(k). Ez miért jó? Későbbi válaszadásoknál megjelenik, hogy "Ez a válaszadó 44%-ban hasznos válaszokat ad", mert egy idióta lepontozta? Így kevésbé fogják komolyan venni a válaszait, pedig lehet, hogy éppen ő az, akinek a leginkább hasznos lenne a válasza.


2018. aug. 18. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod a választ. Rosszindulat, más nézőpont.
2018. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Agyamentek.


Ne foglalkozz vele, hiszen hiába van ezer %-ja ha leír ewgy kommentet egyből ordít belőle a sötétség.


60-50-40-30-20%-os embereknek értelmesebb válaszaik vannak, mint itt a 90%, 74%72% 70%-osnak.


De komolyan. Ha jobban megnézed, akkora ökörségeket írnak ezek a magas %-osok, hogy néha fogom a fejem, hogy honnan szalajtották ezt a tömény tájékozatlan sötétséget, miközben egy 30 akár hány %-os szinte professzori tudással bír:DD


Ez jut eszembe:

Ember ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel:D

2018. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.


Főleg 2 okból:

*Más meggyőződés, elvakultság (pl. a fideszes válaszolók akkor is lepontozzák a nem fideszes válaszolókat, ha sziklaszilárd tényeket írnak)

*Rosszindulat, trollkodás (milyen jó buli mások válaszát nullázni, így romlik a %-uk és ezzel a szavahihetőségük. Én is mindössze 58%-on vagyok, ami annak köszönhető hogy betévedtem néhány politikai kérdés közé és kőkemény tényekkel világosítottam fel fideszes szavazókat (pl. hogy Magyarország a második legkorruptabb ország az egész EU-ban), akik erre 0-ra pontoztak.


De a kedvencem akkor is az, amikor valaki VÉLEMÉNYT kér bármiről (tetszik-e ez a név, melyik a kedvenc szereplőtök X sorozatból, mit tennétek ebben a helyzetben), és ott pontoznak 0-ra valakit, mikor a saját véleményét, gondolatait mondta el. Az ilyen emberek idióták, és semmi több. Ezért nem kell adni a %-os értékelésre, egy 30%-os is adhat jó válaszokat.

2018. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is észrevettem, hogy az 50% körüliek adták a legértelmesebb válaszokat a kérdéseimre és valaki az én kérdésemre adott válaszokat is lepontozza, hiába kattintok a zöld kezekre.

Nem vagyunk egyformák, és nem az élet legfontosabb dolga, hogy hány %-os válaszadók leszünk a gyakorikerdesek.hu-n, de olyan elszomorító, amikor itt is szembesülök ezzel a mentalitással. Mert kinek árt vele, ha hasznos választ ad?!

2018. aug. 18. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek nem árt, de tudod a magyar mentalitás. Őt lepontozták mert hülyeségeket írkált, akkor ő is lepontozza aki amúgy hasznosat írt. Nekem is van hogy a kérdéseimnél felpontozok mindenkit aki válaszolt rá, és akkor lesznek ilyen 17%, 23% hasznosságok. Sokszor volt hogy nem értékeltem egy választ csak elolvastam, erre 0% volt és rajtam kérték számon hogy miért vagyok olyan paraszt hogy válaszolnak a kérdésemre én meg lenullázom őket. Az lenne a legjobb ha külön lenne választva a kérdező értékelése a többi olvasó/válaszoló értékelésétől. Vagy ha eleve csak a kérdező értékelhetne.
2018. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, 58%, teljesen mindegy hogy mit írsz, ha úgy kezded a válasut, hogy a magyarokat mocskolod. Itt is aagyar mentalitásról böfögsz már az első mondatodban. Hát ne csodálkozz, ha le vagy nullázva.
2018. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltam a fideszes lepontozót :D
2018. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, pont erről beszéltem. :D Íme, máris 49%-on állok. Tök mindegy mit írsz. Ha leírod hogy E=M*C2, azt is le fogják pontozni. Boldogok a lelki szegények. :)
2018. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!