Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem tudok beilleszkedni?

Miert nem tudok beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nekem ezek a felesleges beszelgetesek nem mennek.

Ha valami mondanivalom van akkor mondom de feleslegesen nem tepem a szamat.

Masok furanak tartanak emiatt erzem. Irodaban dolgozom 7 novel es ok annyi mindenrol tudnak beszelni,en viszont nem.

Szerintetek ez baj?

Ha valami nem erdekel akkor nem tudom szinlelni hogy erdekel.

22/L


2018. aug. 21. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz egyáltalán beilleszkedni egy olyan társaságba, akikkel semmi közös nincs bennetek azon kívül, hogy egy helyen dolgoztok? Én se tépem a szám feleslegesen, nem cseverészek semmiségekről, de nem is érzem azt, hogy szeretnék bárhová is beilleszkedni. Minek?
2018. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felek kirugnak emiatt hogy nem illeszkedek be. Mert ok igy eleg joban vannak. En meg ha eroltetem a beszelgetest egy idiotanak tunok. Kellemetlen az egesz. Jobb szeretek egyedul lenni.
2018. aug. 21. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt akkor sem rúghatnának ki, ha akarnának. Szerintem semmi értelme erőltetni, azt ők is érezni fogják. Szerintem bőven elég, ha udvarias és segítőkész vagy, semmi szükség a jópofizásra, ha nincs hozzá kedved. Nekem még sosem okozott ez problémát egy munkahelyen sem.
2018. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 he84 ***** válasza:
61%
Jesszusom, emiatt nem bocsáthatnak el, csak mert nem nagyion akarsz beszélgetni a kollégáiddal,... Nem lehetsz ilyen buta, már bocsi. Az ember azért jár dolgozni, hogy elvégezze a munkáját, nem azért, hogy aközben beszélgessen a kollégákkal ha nem tud, vagy ha nem akar. Ha a munkádat jól végzed, akkor nem boxsátanak el. Ha pedig nincs kedved beszélni, ha nem tudsz miről a többiekkel, akkor ne tedd. Nem kell velük foglalkoznod és ennyi, nem mindenki egyforma.
2018. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj máshol / máshogy, nem kötelező velük, és nem is tehetik azzá...


Szerintem nem baj, én is ilyen vagyok aki nem folyik bele minden baromságba, valószínűleg Te is ilyen vagy.


26/F

2018. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!