Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt nem tudok beilleszkedni...

Mièrt nem tudok beilleszkedni sose egy munkahelyre? Mièrt könnyű velem gonoszkodni?

Figyelt kérdés
38 èves hölgy vagyok.Egy faluban èlek 9 ève.Èlettársam elköltözött ,ès egyedül maradtam a beteg ,sèrült lányommal.Amióta egyedül vagyok,úgy èrzem el akarnak marni a faluból,nyelvükre vesznek,ès baj esetèn nem tudok kire számítani.Állítólag nem szokványosak a reakcióim.Ilyen voltam világèletemben.Járok az ideggondozóba.Ezen nehezen tudok változtatni.Ahogy telik az idő ,egyre inkább úgy èrzem,ha olyan emberek közè kerülök,akik gonoszak,akkor is kicsesznek velem,ha fejreállok.Sőt sokszor akkor jövök ki rosszabbúl,ha vèdem az igazam.Olyan,mint ha alapból azt feltèteleznèk rólam,hogy mindent meglehet velem tenni,ès azt is várnák el.Jelenleg,közmunkán vagyok,mert pill.csak ott tudok dolgozni.Eleinte,hagytam magam csicskáztatni,mert kèpesek voltak olyan szituba tenni,hogy ha nem hagyom magam rosszabbul jönnèk ki.Termèszetesen azèrt vèdem magam.Rámpróbálnák bizonyítani èn vagyok az összefèrhetetlen.Alapból lelkis,szorgalmas vagyok,ès próbáltam mindig fejleszteni magam,ès úgy èrzem 100% -an nem tudok változtatni azon,hogy kicsit könnyű ugráltatni,ès támadni.Fogadjam el magam???Költözzek vissza szülővárosomba?Állítólag nem èrzem magam biztonságban,ès ez a gond.
2018. márc. 16. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért hagyott el a társad? Amúgy a történeted hasonlít az én életemre. Az önbizalmadat feltétlen kellene erősíteni. Ne ragadj le ott, ahol vagyok, tanulj, képezd magad, mert a közmunka is munka ugyan, de vedd úgy, hogy az csak egy áthidaló megoldás addig, amíg nincs jobb. Így próbálj keresni állást a környéken, érdemesebb lenne városba költöznöd – már a gyerek miatt is (orvosi-, ovi-iskolai jobb ellátás, stb.). A mai falvak már nem olyanok, mint régen, bárhogyan is mondják.

Ha jársz dokihoz a problémáddal, akkor ne ragadj le azon, hogy neked problémád van, hanem biztos, hogy próbál megoldást, ötletet adni, amiket fokozatosan próbálj ki, így elindulhatsz a változás útján. Drukkolok: ).

2018. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!